Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpr

Recommended Posts

Nadam se da razumeš da ne znam baš svakog igrača u svakoj ekipi jer ne pratim ni približno na nivou na kom pratim PL recimo, ali dva veoma bitna igrača koja sam uočio prošle sezone, a koji su otišli,  su Slovenac Miha Mevlja ( najbolji defanzivac ekipe) i Pavel Zabolotni koji je otišao u CSKA i po mom skromnom mišljenju, uz ovog Nobou bio njihov najbolji igrač. 

Takođe je i par boljih ekipa od njih baš loše odigralo drugi deo prvenstva ( Krasnodar, CSKA, Dinamo ).  Oni će imho...biti negde 7-8 mesto na kraju ove sezone, to im je realno mesto u Rusiji. 

Link to comment

koliko vidim takmičimo se sa Santa Klarom u broju onesposobljenih fudbalera....i oni su upravo ostali bez nekog veznjaka Koštinje, koji je završio na operaciji nakon poslednje njihove tekme

Link to comment

Koliko sam ispratio bar po sastavima protiv Olimpije Portugalcima niko od igraca iz startnih 11 nema problem sa koronom ali jebe ih sto nemaju dovoljno zamena. Valjda su u prvenstvu igrali bez rezervnog golmana, tako nesto procitao. 

Link to comment

Stanoja je rekao da im je protivu sava falilo 3 igraca iz prve postave. Sad ne znam da li se neko oporavio u medjuvremenu. Mislim i da jeste nece im to pomoci mnogo

  • +1 2
Link to comment

Ako su ga lepo citirali rekao je da imaju samo 14 igrača ali da im kvalitet Partizana ostavlja nadu u dobar rezultat.

 

+ Ide još jedna tura testova pa se nada da će neki da pretekne.

Link to comment
19 hours ago, Cash said:

Kvota na nas 2.20. 

Pada kvota na Claru a raste na nas pa su po kladzama oni blagi favoriti u prvoj (2.50 1 2.70 2), dok smo za prolaz i dalje mi favoriti

 

Da li kladze znaju nesto sto nasi novinari ne znaju

 

Mora Natho da odigra max a i Holender da iskida moraju da se cimaju i napadaju ovi plus grubo i namazano da smo spremni na sve

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...