Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Bezveze je Stanković večeras protratio 1. poluvrijeme, nema potrebe sa 2 zadnja vezna u linglongu, a Babić nikad ne smije biti opcija prije Degeneka. 

Link to comment
2 minutes ago, Plajvi said:

U Vojvodini plata kao u magacinu, kakva crna titula. :D 

ako te pre toga ne otme vlasnik magacina i primorate da mu daješ pola plate, markicu i totm

 

 

  • +1 1
Link to comment

Trenutno su desni bek, levi stoper i napadac slabe tacke u timu.  Gajic neagilan, lose centrira i beskoristan.  Bakajoko agilan, ali slab centarsut.  Ostaje samo Gobeljic koji je verovatno najgora opcija.  Tu nema mnogo pomoci nego da se nadamo da se Gajic vrati u proslogodisnju formu.  Ja bih pre dao Erakovicu da igra levog stopera u domacoj ligi (bonus) nego Babicu.  Centarfor Krstovic nije dobar u skoku i generalno nije dobar.  Danas je Katai vise udaraca na gol glavom uputio nego Krstovic (0).  Novi centarfor je jos uvek nespreman, Pavkov je bolji od Krstovica, ali nedovoljno dobar da bude startni centarfor.  Ostaje Ben kao najbolja opcija dok novi napadac bude spreman.

Link to comment

... uzgred, odlazak Milunovica je ozbiljan gubitak i to ne samo u odbrani.  Danas bi on bar posle jednog kornera uspeo da ga zabije.

Link to comment
7 minutes ago, Milosh76 said:

Nisam napisao da moze sa uzme titulu, nego da treba Vosa da se bori za titulu, zbog velicine kluba, tradicije I sl.
Da ambicija to treba da im bude, kao i Zvezdi I Partizanu, posto ostali nemaju tih zelja ocigledno.

Da li oni to hoce I da li imaju ekipu za titulu, to je drugo pitanje. Moje misljenje je da bi to trebalo da im bude ambicija.

 

Ali to onda nije pitanje taktičke zamisli nego stanja u klubu i državi. Stvarno ne vidim šta drugo Đorđević može igrati sa ovim sastavom a to je valjda bilo pitanje. Mislm, može da izadje da se nadigrava sa 4x jačim protivnikom, da primi 3 laka komada i svi srećni. Koliko ne mogu tako da igraju se najbolje videlo kad krenu u kontru. 

 

Gledao sam najviše jer me interesovala ova pojava VAR-a kako će da funkcioniše. Za Zvezdu je poražavajuće da nemaju 1 pristojnog bonus igrača pa da mora da se peglaju po 2 izmene da se izniveliše ovaj gore. Ovaj desni bek me neodoljivo podseća na onog Holandjanina što vam je igrao pre par sezona, zaboravih kako se zove, došao iz Engleske. 

Link to comment

Glavni utisak je da smo odlaskom Milunovića značajno oslabljeni u skoku i prekidima. Babić je u 2 situacije delovao potpuno pogubljeno, a to su otprilike bili i jedini nagoveštaji šansi za Vojvodinu. To pojačava utisak o ovome što se radi Degeneku. Izmenjeno pravilo o bonusima je još gluplje od prethodnog. 

  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Bezveze je Stanković večeras protratio 1. poluvrijeme, nema potrebe sa 2 zadnja vezna u linglongu, a Babić nikad ne smije biti opcija prije Degeneka. 

 

Nisam nešto ispratio pripremni period pa me šokiralo ovo što čitam da Degeneka hoće da šilbuju, momak je toliko dao klubu. Seljačka posla.

  • +1 4
Link to comment




 
Ali to onda nije pitanje taktičke zamisli nego stanja u klubu i državi. Stvarno ne vidim šta drugo Đorđević može igrati sa ovim sastavom a to je valjda bilo pitanje. Mislm, može da izadje da se nadigrava sa 4x jačim protivnikom, da primi 3 laka komada i svi srećni. Koliko ne mogu tako da igraju se najbolje videlo kad krenu u kontru. 
 



Vise bi ih cenio da su pokusali da igraju fudbal, makar primili 3 gola i dali neki usput.

Ali dobro, legitimno je igrati bunker protiv jacih, samo mislim da je nedostojno Vojvodine.

Videcemo sledeci vikend sa Partizanom kako ce odigrati.
Link to comment

Došli su po bod, niko u JSLTSLLL ne umire u ljepoti. Legitimno. Ako možeš da izvučeš bod Zvezdi 2021. na Marakani, malo je i do znanja, mnogi to ne mogu ni da imaju 13 igrača na terenu. A bogme i do Zvezde. Zamjeriti im bilo šta je suludo, to rade i mnogo veći treneri.

Link to comment
18 minutes ago, Milosh76 said:

 


Videcemo sledeci vikend sa Partizanom kako ce odigrati.

 

 

Neka sad izgube od partizana, ako ih nije sramota..

Link to comment

Jebi ga, kad se protivnik zabetonira to malo mrtvih sansi koje imas moras da realizujes. Dva puta Ben i jednom Pavkov su nam promasili pobedu veceras. Rezultat manje-vise, dugacka je sezona, ali prilicno smo oslabili sebe na stoperu i u spicu sto moze ozbiljno da nas zajebe vec protiv Kairata. Te price o Babicu koji je napredovao su ovom utakmicom pale u vodu. Vratio nam se isti igrac koji je i otisao, sa istim prednostima i istim manama. Krstovic je jednostavno neupotrebljiv, bori se decko i trudi ali nista ne zna.

  • +1 3
Link to comment
 
Neka sad izgube od partizana, ako ih nije sramota..
Uopste ne mislim da ce pustiti Partizan, naprotiv, mislim da ce drugacije odigrati.

A te forice, ostavi za nekog drugog, u tim glupostima ne ucestvujem
  • +1 1
Link to comment

Vojvodina je odigrala jedino kako je mogla; mi imamo za klasu-dve bolji tim. Imali su pride 2-3 dobre sanse, mada im se zestoko posrecilo na drugoj strani. Pretpostavljam da cemo ovakvim pritiskom, od pocetka do kraja, lagano petardirati narednog protivnika.

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...