Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Just now, Milosh76 said:

Vojvodina je odigrala sramotno bunkerasku utakmicu dostojnu Javora iz najgorih dana. Legitimno, ali sramotno za njih.

Imali smo precku I odlicnu sansu Bena, sansu Pavkova I volej Krsticica...

Jos nekoliko polusansi, pozitivno je sto smo imali snage za 90 I kusur minuta.

 

Sramotno je ono što je Vojvodina "igrala" protiv Zvezde prethodnih godina. Večeras su muški odigrali bunker na rezultat.

  • +1 5
Link to comment

Dekijevi propusti. Baš je slabo spremio ekipu. Prošle godine su bolji bili. Odluka da Krstović igra 75 minuta je čista korupcija. Da ne pričam Babić Degenek. Sramota šefa.

Link to comment
 
Sramotno je ono što je Vojvodina "igrala" protiv Zvezde prethodnih godina. Večeras su muški odigrali bunker na rezultat.
Proslih puta su pokusali da igraju fudbal, sad su igrali sramotno za njihov rejting I istoriju.
Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

Proslih puta su pokusali da igraju fudbal, sad su igrali sramotno za njihov rejting I istoriju.

 

Za njihov rejting i istoriju sramotno je samo da budu bilo čije kučkice. A da protiv jačeg tima igraju bunker nije sramota.

  • +1 1
Link to comment

Videcemo sledeceg vikenda, a Slavoljub je lepo rekao "protiv Zvezde moze jedino ovako da se igra".

Po meni Vosa treba da se bije za titulu svake godine, a ne da igra bunker na Marakani.

Link to comment
Just now, Milosh76 said:

Videcemo sledeceg vikenda, a Slavoljub je lepo rekao "protiv Zvezde moze jedino ovako da se igra".

Po meni Vosa treba da se bije za titulu svake godine, a ne da igra bunker na Marakani.

 

Sa kojim timom da se bije za titulu, da li si ti svestan šta pišeš?

  • +1 2
Link to comment
 
Sa kojim timom da se bije za titulu, da li si ti svestan šta pišeš?
Govorim o njihovoj tradiciji, rezultatima I sl.


Nemam pojma kakav im je sastav, a po meni su treci klub u Srbiji koji mora da ima ambiciju da se bije za titulu.

TSC to nema, Radnicki Nis takodje, Cuka forsira klince, ostaje Vosa. Kakav imaju tim niti znam niti me interesuje, pisem o tradiciji I velicini kluba.
Link to comment
Just now, Milosh76 said:

Govorim o njihovoj tradiciji, rezultatima I sl.


Nemam pojma kakav im je sastav, a po meni su treci klub u Srbiji koji mora da ima ambiciju da se bije za titulu.

TSC to nema, Radnicki Nis takodje, Cuka forsira klince, ostaje Vosa. Kakav imaju tim niti znam niti me interesuje, pisem o tradiciji I velicini kluba.

 

Pa nema šta da ne znaš jbt, jesi gledao utakmicu sad? Ako ti misliš da ovaj njihov tim što je danas igrao može da uzme titulu onda ok. 

Link to comment
 
Pa nema šta da ne znaš jbt, jesi gledao utakmicu sad? Ako ti misliš da ovaj njihov tim što je danas igrao može da uzme titulu onda ok. 
Nisam napisao da moze sa uzme titulu, nego da treba Vosa da se bori za titulu, zbog velicine kluba, tradicije I sl.
Da ambicija to treba da im bude, kao i Zvezdi I Partizanu, posto ostali nemaju tih zelja ocigledno.

Da li oni to hoce I da li imaju ekipu za titulu, to je drugo pitanje. Moje misljenje je da bi to trebalo da im bude ambicija.
Link to comment
9 minutes ago, theanswer said:

 

Pa nema šta da ne znaš jbt, jesi gledao utakmicu sad? Ako ti misliš da ovaj njihov tim što je danas igrao može da uzme titulu onda ok. 

 

Ma ne može ovde niko osim blizanaca da uzme titulu, i nema veze, i u Škotskoj sve titule uzimaju blizanci pa ljudi gledaju to, puni stadioni. Neka svako ko izađe na megdan blizancima odigra fer i sportski kao Vojvodina večeras, za naše uslove™ i to je dovoljno. Da ne ispadneš majmun jer si seo to da gledaš.

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...