Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

3 hours ago, Dimitrije said:

Ako sam ja dobro razumeo Stankovica, Falko ne igra zbog povrede.  Stankovic smatra da povreda nije toliko teska da Falko ne moze da stegne zube i da se stavi na raspolaganje timu, sto prema Stankovicu rade igraci jakog karaktera.  Meni se cini da je Falko igrac ili sklon povredama ili spreman da igra samo kada je 100% fit.  Rezultat toga je njegovo sporadicno pojavljivanje na terenu, mada je po kvalitetima igrac koji bi trebalo da bude medju startnih jedanaest.

Pristalica sam da majstori ne igraju ako nisu sto posto fit, jer ne mogu da daju ono što publika od njih očekuje.

 

Što se tiče igranja Rišarija no comment da ne bih bio vulgaran.

Link to comment

Zvanicni sastav

CRVENA ZVEZDA: Borjan - Eraković, Dragović, Pakov - Gobeljić, Kanga, Petrović, Rodić - Katai, Ivanić - Živković.

Klupa: Popović, Gordić, Gajić, Degenek, Krstičić, Stanić, Ben, Srnić, Pavkov i Lazetić

Link to comment

Pa nije Stankovic krpa da ispunjava zelje menadzera naustrb svojih zelja.  Ostao je u klubu da bi napravio neki znacajniji rezultat, a ne da bi ispunjavao zelje menadzera.  Ja se uzdam u Stankovicevu strucnost na osnovu svega onoga sto je postigao kao trener.

Link to comment
55 minutes ago, Jozef K. said:

Stanković ispunjava želje menadžera Danila. Pankov i Živković. 

Edit da ne zaboravim Gobeljić.


Rišaria ne možemo prodati ni da ga spakuju u džak para. 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...