Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Pobeda, solidna igra i niko nije povredjen.  Puna kapa.  Njegos Petrovic jos jednom odigrao solidno.  Erakovic odlican; po meni on je trenutno drugi stoper u Zvezdi.  Momak igra i glavom i srcem.  Kanga je izgleda ostavio mozak u svlacionici.  Odlicno odigrao prvo poluvreme i lose drugo.  Stanicu je dovoljno nekoliko minuta da pokaze svoj potencijal, sto ne bih mogao da kazem za Lazetica i za Zivkovica.  Ovaj prvi je klasican rmplalija, a ovaj drugi mrtvo puvalo.  Zvezda ima solidnog levog beka, Rodica, ali desni bek je problem.  Gajic je slab u odbrani i los u napadu, posebno lose centrira.   Katai, Ivanic i Dragovic su klasa iznad ostalih.

Link to comment

Uvek je tako bilo ,imaš dva, tri dobra igrača ,par solidna i ostalo operisano od fudbala . Ali da već par godina nemamo normalnog špica je bruka neviđena . Ej nemaš igrača za koga u sred noći možeš da kažeš da je broj jedan u napadu i da može da da gol.
Davao Boaci golove pre odlaska u Kinu i to je to.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



  • +1 1
Link to comment

Ohi dolazi u januaru i s obzirom koliko je golova dao ove sezone trebalo bi da je to to

Zivkovic je ocigledno necija kombinacija, sa Dionijem se probalo, jbg nije islo

Prava je misterija da ne mozemo da nadjemo beka, mislim mozemo verovatno nego treba namiriti ove koji su trenutno tu plus za pare koje preostanu treba zajebati dobrog igraca da se spusti cena a posto to nije lako dovodis sta mozes

Edited by darkonet
  • +1 1
Link to comment

Tog Ohia sam gledao 5,6 puta i bio je očajan. Norveška liga je liga bez briga ,često ih igram 2+ prvo na kladionici. Golovi padaju kao kiša tako da sam dosta sumnjičav ,da je baš mladji pa ajde . On je već dugo gore ,nije klinac .
I pored toliko golova deli prvo mesto na listi strelaca pa ti vidi :)Ali nikad se ne zna da ga vidimo na proleće pa da damo neki komentar. Znam samo da pojedini očekuju neku zver ,da se ne razočaraju samo.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



Link to comment

To sto Zvezda nema centarfora koji pogadja i asistira na svakoj utakmici nije kljucan problem jer ima trojcu ofanzivnih igraca: Kataija, Ivanica i Bena koji redovno postizu golove i asistiraju.  Zvezdin centarfor, Pavkov, je vise kao gromobran oko koga se angazuje protivnicka odbrana i ostavlja prostor pomenutoj trojci da stvaraju i koriste sanse.  Neverovatno je koliko batina dobije Pavkov od odbrane protivnika na svakoj utakmici i koliko to stoicki podnosi. (Kada se samo setim utakmice protiv Mitjilanda u Beogradu - prebili su ga.)  Zvezda ima solidan tim kome najvise nedostaje desni bek.  Ali takvog nema ni u Srbiji niti u srpskoj fudbalskoj dijaspori.  Mozda treba cesce igrati sa trojcom stopera u zadnjoj liniji kao sto Zvezda igra u Evropi i kao sto igra reprezentacija.

Link to comment

MONDO

 

Italijanski sportski novinar Nikolo Šira, specijalizovan za prelazni rok i transfere, objavio je informaciju da se Stanković već načelno dogovorio sa Sampdorijom, a da Zvezda to nije prihvatila i traži odštetu.

 

"Crvena zvezda je tražila plaćanje penala (klauzule u ugovoru u vidu obeštećenja prim. aut.) kako bi dala zeleno svetlo za odlazak Dejana Stankovića. Ferero ne želi to da plati. Za petak je zakazana utakmica sa Đenobom koja će biti poslednja šansa za Daversu. Ako ponovo izgubi, biće otpušten", napisao je Šira.

 

U odgovoru na pitanje jednog navijača Crvene zvezde pojasnio je šta se tačno dešava pošto je dobro poznato da šampion Srbije u četvrtak protiv Brage igra odlučujuću utakmicu u grupnoj fazi Lige Evrope.

 

"Zapravo, Zvezda je tražila plaćanje obeštećenja kako bi usporila Sampdoriju. Stanković je načelno postigao dogovor Sampdorijom, ali Zvezda ne želi da ga pusti. Videćemo šta će se dešavati u narednim sedmicama", dodao je italijanski novinar, inače vrlo dobro upućen u "merkato".

Podsetimo, Stanković je prethodnih nekoliko dana pričao o tome kako se umorio u Crvenoj zvezdi, što su mnogi protumačili kao potencijalni odlazak iz kluba, pa su to priče iz Italije samo podgrejale.

 

"Svako ko zna kakav je osećaj i kakve emocije izaziva ovaj klub, voleo bi da ostane u Zvezdi ceo život. I kao igrač i kao trener. Međutim, neminovno je da jednom svi krenemo svojim putem. Zvezda je ozbiljna mašina, mnogo je lepo, ali i mnogo je velika potrošnja. I dalje sam zadovoljan, i dalje imam maraton da istrčim. Ima uvek interesovanja za mene, ali to sam rekao i ranije - zapitao bih se da nema. Onda bi to značilo da ne radim dobar posao. Lepo je kad se raspituju za vas. To vam daje snagu da budete još bolji. A moji planovi? Sve ću uraditi da u maju podignem pehar...", rekao je Stanković nedavno.

 

--------------

 

Dakle, Braga i na prvoj pauzi vrlo moguce da ode Deki u Djenovu, a za nas je bolje da ode u junu.

  • +1 1
Link to comment

Zajeban Terzic...

 

Masimo Ferero, gazda Sampdorije, jutros je uhapšen u Italiji.

Baš kada se pominjalo da je zainteresovanost Sampe za Dejana Stankovića postala veoma ozbiljna, uhapšen je Masimo Ferero. Naime, on je navodno lažirao bankrot jedne od svojih firmi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...