Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

40 minutes ago, Bright Billy said:

grk koji je napravio penal bukvalno laje na sudiju :D

Buni se k’o Grk u ‘apsu.

  • +1 1
Link to comment

Meni je najpozitivniji utisak sa danasnje utakmice igra Bakajoka.  Snazan, brz i direktan.  Katai je uber alles.  Sredina sa Veljom i Njegosem je tanka sto se tice kreacije, mada Njegos dobro igra u odbrani.  Gavric je ocvrsnuo, u duelima koristi snagu, ali po starom obicaju kada izgubi loptu stane i gldea kako je protivnik odnosi u kontra napad.   Negativan utisak je kapitenska traka Gobeljica.  Cime li ju je zasluzio?  Ako je po staresinstvu i ponasanju, onda bi pre Srnic i Degenek trebalo da nose traku.  Sta bi sa kaznom Gobeljicu od strane kluba zbog skidanja gaca u finalu kupa>

  • +1 2
Link to comment

Potpis na Dimitrijev post i dodatak za Čupinu partiju. Jel se seća neko igrača da je više puta pogrešio u jedinici vremena? 

  • +1 1
Link to comment

Ko je Čupa, Erakovic? Meni se taj mali ič ne dopada. Gledao sam ga u tri utakmice i u svakoj je imao grešku koja je direktno vodila ka primljenom golu. Razumem da je mlad igrač, ali ono su sve bile posledice potpunog isključenja mozga.

Link to comment
40 minutes ago, fandorin said:

Potpis na Dimitrijev post i dodatak za Čupinu partiju. Jel se seća neko igrača da je više puta pogrešio u jedinici vremena? 

Odada u prosloj sezoni.

Link to comment

I ja sam se setio Odade, ali ipak nije. Čupa je napravio 3 kardinalne greške kao poslednji čovek odbrane za 3 minuta. Ričiju je trebalo više. 

Ne znam šta je tom dečku, nije on baš tako katastrofalan.

Link to comment

Mislim da Erakovic nije los igrac.  Vratio se iz teze povrede i treba vremena da povrati i formu i samopouzdanje.  Prosle sezone on je uglavnom dobro igrao (po meni bolje od svih bonusa), mada je imao dva veca kiksa u dve utakmice koja su rezultirala primljenim golovima.  Momak je sa nogama na zemlji, deluje inteligentno kada govori za medije, nije uvlakac Delijama.  Bice od njega dobar fudbaler, doduse mozda ne u Zvezdi.

Link to comment

Kakve su ove gluposti oko Bufona? Razumem letnja pauza i sve to, ali daj bar nekog napadača, imamo golmana. 

 

Ali bila bi extra fotka, Bufon na klupi Zvezde kao rezerva Borjanu :blink:

Link to comment

Црвена звезда је потписала уговор са Охијем Омојиужанфом на три године, а нападач ће члан нашег клуба постати у јануару 2022. године.


Охи је ове сезоне један од најквалитетнијих фудбалера норвешког првенства, о чему говори податак да је убедљиво први стрелац лиге, јер је на 11 мечева постигао 13 голова.
Kad nisu hteli lovu, uzimamo ga za dzabe.

Link to comment

ovo što su prenosili na Areni poslednjih nekoliko kola od kad ga spominju, ne deluje uopšte impresivno, s obzirom na brojke. većinu golova je dao na empty net. ali dobro, treba dati tolike golove bilo kome

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...