Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Ja gledao na telefonu paralelno sa Cro Esp, ništa se ne sme propustiti 😌. Gak je preslab, valjda su bankrotirali pa kreću ispočetka iz nižih liga. Valja istaći akciju kod prvog gola, idealan pas Rodića, prijem, dribling i šut rutinera Ivanića, prečka posle bombe Kange i neupotrebljivost Krstovića. I da, Bakajoko igrao desnog beka u 2. polčasu, u prvih 10 minuta se nekoliko puta odlično ubacio namestio dve šanse i ugasio se. Vratio se i Čupo Moting, Babić igrao od starta sa Rašom u tandemu. 

Link to comment

I ja sam odgledao malo pre.  Tim deluje dosta uigrano i sveze, ukljucujuci obe postave iz prvog odnosno drugog poluvremena.  Nije ni cudo jer sem Milunovica niko nije otisao.  Iznenadjuje da na pocetku priprema deluju sveze i da ih je sindrom "teske noge" do sada zaobisao.  Falko izgleda dobro i ima dobru saradnju sa Gajicem.  Levi trojac: Ivanic, Katai i Rodic dobar.  Kanga je "faktor stabilnosti" u veznom redu.  Cini mi se da Sanogo vise ucestvuje u kreiranju igre nego prosle sezone.  Gavric manje metiljav nego prosle sezone; igra zustrije ali jos treba da se brusi.  Velja i Njegos nista lose a nista narocito dobro; par lepo iznesenih lopti, par dobro oduzetih lopti ali mali doprinos keaciji.  Ben - leprsava akcija kod cetvrtog gola.  Za mene je on igrac koji treba da ostane u klubu.  Bakajoko zapazen, sto je kvantni skok u odnosu na proslu sezonu.  Krstovic je Krstovic, sto dovoljno govori.  Pavkov deluje bolje od Zirua, ali fali nam jos jedan dobar centarfor.

Link to comment

Ma tamo neki nebitan lik osvojio Ligu šampiona sa Čelzijem. Samo jedan od najpotcenjenijih napadača danas. Eto čak je i Pavkov bolji od njega.

Link to comment

Vrtimo se u krug, treba nam levi bek, napadac, mozda i 2 napadaca, imamo previse stranaca i krilnih napadaca, a manjac centralnih veznih igraca.

 

Imamo i 8 bonusa, a Terzic najavljuje kupovinu devetog :isuse:  nekog Stanica iz Zeleznicara iz Panceva ili tako negde, koji ni u svojoj ligi nije medju zapazenijima. AL dobro, moraju se prati pare svakog prelaznog roka.

Link to comment

Stanic je mlad igrac (2001. godiste) iz pancevackog Zeleznicara i jedan od najboljih drugoligaskih (Prva liga Srbije) igraca u protekloj sezoni.  On dolazi iz omladinskej skole OFK Beograda odakle poticu i trojca nasih prvotimaca, Gajic, Rodic, Nikolic.  Pored Zvezde, hrvatski Osjek je zainteresovan za Stanica.

 

U vezi bonusa, Zvezda trenutno ima petoricu: Erakovic, Krstovic, Lazetic, Stankovic, Matic.  Poslednja trojca su potencijalni prvotimci u zavisnosti kako se pokazu na pripremama.  Krstovic moze vrlo lako da ode negde na pozajmicu.  Petrovic, Nikolic i Gavric su napunili ili pune 21 godinu pre kraja sezone i ne mogu da budu bonusi.  Radulovic nije na pripremama sto ukazuje da nije u prvom planu.

Link to comment

Ohi Omoijuanfo iz Moldea trpa i ne vadi. [emoji23] Za prvih pola sata je dao još dva gola. Možda sam ja suviše veliki skeptik, ali teško da ćemo uspeti da dovedemo igrača sa takvim ciframa.

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment

Za Stanića mi je drugar iz Pančeva rekao da je bačena lova.
Doduše on i onako neće videti prvi tim, osim tokom priprema.
Sent from my HD1913 using Tapatalk



Link to comment
48 minutes ago, Hobbit slayer said:

Za Stanića mi je drugar iz Pančeva rekao da je bačena oprana lova.
Sent from my HD1913 using Tapatalk


 

 

  • +1 1
Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...