Jump to content
IGNORED

Dragan Marković - organizovani lanac podvođenja


Recommended Posts

10 minutes ago, Djuro said:

haha, kako ne generalizovati narod koji masovno glasa za AV?

kako ih ne nazivati debilima, gmizavcima, neukim ovcama koji uzivaju da zive u diktaturi?

 

Lako. Samo ne treba biti budala.

  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, harper said:

 

Lako. Samo ne treba biti budala.

 

 

:D

 

Uvek je tu kljucni "argument" kada svi ostali promase fuzbal.

Edited by Caligula
Link to comment
31 minutes ago, Jumanji said:

Snimak odgledati do kraja
 

 

8 minutes ago, Jumanji said:

Zatrpavate temu emoji849.png

 

+1

 

ja necu vise btw, tek sam u pretposlednjem postu video koji je topik pa sam napomenuo da oftopikujemo.

 

Interesantan snimak btw. treba ovo pustati stalno, nadam se da ce Olja ovo staviti u Utisak Nedelje - cisto da vidimo ko su Maric i Canak.

Link to comment
1 minute ago, Caligula said:

 

 

:D

 

Uvek je tu kljucni argument kada svi ostali zakazu.

 

Pa, ne mozemo stalno da vrtimo jedne iste argumente i kontraargumente oko stvari koje su odavno razresene. Takve vrste generalizacija su vec na prvi pogled besmislene jer ne odgovaraju realnosti. Niti "ovaj narod" glasa za Vucica, njegova kriminalna grupa nikada nije osvojila sto posto izaslih na izbore, niti postoji konsenzus u Srbiji da je priroda ove vlasti onakva kakvom je mi prepoznajemo, jer ogroman broj ljudi u Srbiji ne samo da nema ni osnovne informacije o stvarnoj prirodi vlasti vec se i konstantno zatrpava "informacijama" koje tvrde drugacije.

  • +1 4
Link to comment
34 minutes ago, Jumanji said:

Snimak odgledati do kraja
 

 

U trenutku kad je kamera otisla na one devojke koje stoje u sredini hale kao roblje na pijaci robova osetio sam bukvalno fizicku bol. Odavno me nesto nije ovoliko porazilo.

  • +1 3
Link to comment
25 minutes ago, Caligula said:

 

 

... utopija

 

Utopija je tvrdnja da politicar koji zloupotrebljava svoju ulogu nije politicar vec kriminalac? Kako?

Link to comment
6 minutes ago, harper said:

 

Pa, ne mozemo stalno da vrtimo jedne iste argumente i kontraargumente oko stvari koje su odavno razresene. Takve vrste generalizacija su vec na prvi pogled besmislene jer ne odgovaraju realnosti. Niti "ovaj narod" glasa za Vucica, njegova kriminalna grupa nikada nije osvojila sto posto izaslih na izbore, niti postoji konsenzus u Srbiji da je priroda ove vlasti onakva kakvom je mi prepoznajemo, jer ogroman broj ljudi u Srbiji ne samo da nema ni osnovne informacije o stvarnoj prirodi vlasti vec se i konstantno zatrpava "informacijama" koje tvrde drugacije.

 

@Jumanji jos ovo odgovaram i ne oftopikujem vise:

 

20 minutes ago, harper said:

 

A brojni ljudi koji su s tim premijerom bili na "Zorane" su sada na vlasti sa istom tom ulicnom bandom ili je podrzavaju spolja i buse opoziciju. To je sustina, a ne ubistvo premijera. Ubijen je premijer i u Svedskoj pa nikom nista. Kakva politicka lojalnost se moze ocekivati od "gmizavca" kad vidi tako nesto?

 

@harper evo na primer ovaj bold - svaki gmizavac bi vec do 2003. video (a mnogi i mnogo ranije) da nema "nasih" i da glasac ne treba da bude politicki lojalan, naprotiv - ta lojalnost i dalje drzi najgoru bagru na vlasti.

 

Samo nelojalni glasac moze da pravi kvalitetnu politicku scenu jer ce politicar morati da se izbori za njegov glas.

 

Ali umesto da slusaju stomak, koriste glasacko pravo i biraju manje zlo, gmizavci ili glasaju "za svoje" lopove ma sta ti lopovi radili od drzave ili se na sav glas hvale svojom pamecu kako njih niko nece zajebati jer su svi isti. Desi se doduse 2% onih normalnih po ulicama ali slozices se da je 2% naspram 98% zanemarljivo.

 

Edited by Caligula
Link to comment
Just now, Caligula said:

 

@harper evo na primer ovaj bold - svaki gmizavac bi vec do 2003. video (a mnogi i mnogo ranije) da nema "nasih" i da glasac ne treba da bude politicki lojalan, naprotiv - ta lojalnost i dalje drzi najgoru bagru na vlasti.

 

Umesto toga, gmizavci ili glasaju "za svoje" lopove ma sta ti lopovi radili od drzave ili se na sav glas hvale svojom pamecu kako njih niko nece zajebati jer su svi isti. Desi se doduse 2% onih normalnih po ulicama ali slozices se da je 2% naspram 98% zanemarljivo.

 

 

Upravo ti o tome govorim. Ti prizivas politicku revoluciju a u okolnostima u kojima "gmizavac" zivi zapravo je sasvim lako razumeti zasto je on odustao od toga i posvetio se sopstvenom prezivljavanju. To je savrseno logicno i normalno ponasanje, nema tu nikakvih 98% nenormalnih.

Link to comment

Ne kazem da mi nije jasan mehanizam. Prosto zakljucujem da ovde ljudi imaju ili ogromno trpilo ili prosto nedostatak empatije, ili oboje (sto se odnosi i na predmet ovog topika)

 

Meni tesko da gledam, imam mucninu - kako oni prasci iz Brusa brane Jutku ispred suda i dobacuju Mariji. Nisam video njene kolege i sugradjane da su dosli sa druge strane. O cemu pricamo.

Edited by Caligula
Link to comment
7 minutes ago, harper said:

 

jer ogroman broj ljudi u Srbiji ne samo da nema ni osnovne informacije o stvarnoj prirodi vlasti vec se i konstantno zatrpava "informacijama" koje tvrde drugacije.

 

Pa baš na primeru Jagodine vidimo da tamo praktično nema ko ne zna šta se dešava, još se iščuđavaju kako i mi nismo čuli. Jako dobro se zna priroda rekao bih

 

 

Link to comment
2 minutes ago, Time Crisis said:

 

Pa baš na primeru Jagodine vidimo da tamo praktično nema ko ne zna šta se dešava, još se iščuđavaju kako i mi nismo čuli. Jako dobro se zna priroda rekao bih

 

 

 

I? Sta tome iz Jagodine govori informacija o ovakvim zurkama koje se odrzavaju nevezano za to ko je na vlasti?

Link to comment
5 minutes ago, Caligula said:

Meni tesko da gledam, imam mucninu - kako oni prasci iz Brusa brane Jutku ispred suda i dobacuju Mariji. Nisam video njene kolege i sugradjane da su dosli sa druge strane. O cemu pricamo.

 

I meni je, najradije bih ih sve podavio u najblizoj septickoj jami, ali oni su Srbija koliko i Marija Lukic. Koliko i ovi koji su se okupili ispred suda u Jagodini sa Marinikom Tepic. 2% jedni, 2% drugi. Vecinu jednostavno nije briga jer veruje da niti oni sta mogu da promene, niti imaju sampiona koji ce to menjati za njih. Mi mozemo do sutra da se bavimo time da li je to dobro ili nije, poenta je da u tome nema njihove krivice.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, harper said:

 

I? Sta tome iz Jagodine govori informacija o ovakvim zurkama koje se odrzavaju nevezano za to ko je na vlasti?

 

Ne znam šta mu govore, da ne bude opet da neko govori u ime većine, ali da mu je poznata prava priroda vlasti, reklo bi se da jeste

Link to comment
6 minutes ago, harper said:

 

I meni je, najradije bih ih sve podavio u najblizoj septickoj jami, ali oni su Srbija koliko i Marija Lukic. Koliko i ovi koji su se okupili ispred suda u Jagodini sa Marinikom Tepic. 2% jedni, 2% drugi. Vecinu jednostavno nije briga jer veruje da niti oni sta mogu da promene, niti imaju sampiona koji ce to menjati za njih. Mi mozemo do sutra da se bavimo time da li je to dobro ili nije, poenta je da u tome nema njihove krivice.

 

Krivica je u oku posmatraca. 

 

Ako ne osecam krivicu dok ćutim na Jutke koje tužilastvo ne goni zbog seksualnog uznemiravanja, ne bunim se kada tužilaštvo ćuti za Telekom, za Ivanovića, Krušik i nepravdu koju prave Obradoviću a bunim se jedino kada taj isti sud presudi da mi sruše lokal i daju zemljište tom istom Jutki, onda nesto sa mojim zaključivanjem nije u redu.

 

To što ne osećam krivicu ne znači da nisam kriv.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...