Jump to content
IGNORED

Dragan Marković - organizovani lanac podvođenja


Recommended Posts

Sigurno nije za ovu temu, ali moze li neko da crkne, umre a da je govno, slajm. Jel se omaklo? Imam dve Biblije, treba li da analiziram do detalja, da pravim lutke, da bodem, Molim znak! 

 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Bojim se da previse brinemo, il,i gesim, o onima koji imaju poslove pa zavise. izvinjavam se, ja biram ljude koji nisu poljubili u dupe ovog ili onog i koji nemakj poso i nemaju nista, ima li takvih u Jgodini, sta cemo s njima? Ili su svi zaposleni? Onda da ja bedni nezaposlenik iz Nisa prebegnem? O cemu privcamo? O Ljudima koji su se ubacili tuzne price koje su naplac4enje...Pa jebem mu mater jel ostao neko ko nema poso..ili da se ja peselim u Jagodinu?

Edited by Nesh
Ispravite greske.
Link to comment

Da dodam..ovaj,ova je morao..morala..pa jel ima neko ko nije morao pa naplatio? kako pricamo o njima, imamo li razumevanje? Jebo te ljudi su spasavali ljude koji su bezali iz nacistickih logora, a mi sada pricamo..pa o cemu..tacno....evo ja sam zavrsio ekonomiju imam 54 godina, koga  treba a poljubim u dupe? Sta propustam? Jel imamo razumevanja za mene ili samo za govna koja su se ubacila?

 

Sad vidim gde sam kucao, ne mislim da je greska ,al prebacite ili brisite....

 

 

Edited by Nesh
  • +1 1
Link to comment

Da se vratim...Svaku bitangu koja je zloupotrebila poverenje blo kog deteta, devojke,decaka... itd treba prepustiti misljenju moje drage koja se slaze sa mnom. Ja bih reko jos ponesto, ali kod nas peva, ne mogu da se setim, ah da kokoska. salim se.

Dakle, Prezumpcija!

Pa ne.

Edited by Nesh
Link to comment

Posto u Jagodini ili sire niko ne sme nista da kaze zbog posla, evo jel mogiu da se ja javim da cutim i da dobijem poso? Da su uracuna i buduce cutanje? Al Dacica bih sutnuo u dupe. Pa tolko nisam jak.

  • Wub 1
Link to comment

Ma nema nista,ili, poljubi u dupe ili se se suprotstavi, Ja ne znam sta ima drugo. Hiljadu godina,. Eto, meni treba poso, uopste nije zajebancija, prao sam tepihe, jel dsam ja zasluzio neznost ili sta?

Link to comment
2 hours ago, nezvanova said:

malo mi u njenom nastupu fali razumevanje situacije onih zena iz jagodine

Ima ona taj pogled sa visine.Ne mogu se tako dobiti izbori ,narodu treba titrati jajca ili jajnike a ne ubeđivati ih da su  bedni,krezubi,prosti...

"Taj mračni Brus,to surovo mesto sa onakvim ljudima" - ne može tako nešto da kažeš ,neće ti ljudi tamo glasati za nju ma kolki onaj bio silovatelj 

 

Link to comment
12 minutes ago, Fakundo Sava said:

Ima ona taj pogled sa visine.

Pricam napamet, ali meni izgleda kao da je ona prilicno usamljena u svojoj donkihotovskoj roli. Kad bi imala vise saveznika na lokalu, mozda bi mogla da sebi dozvoli da ima vise razumevanja. (Btw. za nju znam jedino tako sto vidim da moj otac nju nemilosrdno troluje po fejsbuku, lol... Joj, cale, idi pecaj, 'leba ti.)

Link to comment

Bude li zaradila reputaciju nekoga ko šalje političare u zatvor, ostalo će biti sporedno. Mada ne vidim taj nipodaštavajući stav u njenim nastupima, što se hladnije i oštrije ponaša, to bolje. 

  • +1 3
Link to comment
49 minutes ago, ragasto said:

Bude li zaradila reputaciju nekoga ko šalje političare u zatvor, ostalo će biti sporedno. Mada ne vidim taj nipodaštavajući stav u njenim nastupima, što se hladnije i oštrije ponaša, to bolje. 

 

Samo tepanje puta ubrzanje. Sila! Naravno da ne. Nemam pojma sta pricate,ukljucio sam se.... nije ni vazno, skoci....

 

Link to comment

Razumem sve, ali jbga ne možemo sad očekivati od Marinike da vodi ovako tešku borbu, i da brine o finesama kod "pridobijanja birača", mislim da to teško može neko da "vozi" tako na dve strane.

Nadam se da oni imaju nekoga ko će da radi taj drugi posao.
Ja mogu da zamislim kako te "preuzme" sve ovo kad uđeš u to.

Zato nekad ti ljudi koji dođu "u posed" ovakvih stvari deluju, ajd da kažem, malo odbojno...
Ona je svoj obraz i svoj ugled pokazala i svaka joj čast, a da li je to dovoljno za ovaj raspad od društva, videćemo.
Na žalost, nisam optimista.
Nadam se da se varam.

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 2
Link to comment
9 hours ago, nezvanova said:

Uz svu podrsku, slaganje, divljenje... za hrabrost i otvaranje jedne teske  i jako vazne teme, malo mi u njenom nastupu fali razumevanje situacije onih zena iz jagodine koje mozda imaju bolesno ljubomorne muzeve, neke zabrinute roditelje koji ce vecito biti u dilemi jesu li njihove zene, sestre ili cerke na neki opskurni nacin dobile posao u organima uprave u jagodini. Nekako, nije dovoljno jasno rekla da sigurno ima i casnih i regularno, zasluzno zaposlenih zena strucnjaka tamo, trebala ih je malo jasnije ohrabriti i izostaviti prostor za generalizaciju. Pogotovo sto izgleda nemaju ostecenih koji su spremni da prijavljuju,  vec samo svedoka. 

Mada, danas sam zaplakala kada sam je videla u jagodini, mnogo mi je sve to potresno i strasno....


Ovo si u pravu.


Jer to daj izgovor pojedinim hodajucim kompleksima da napadaju svakog u javnoj sluzbi da je zaposlen na taj nacin. A i tamo gde se u porodicama jedva izbore za neku licnu ekonomsku autonomiju. 
 

Sam  AV ima organizovanu ekipu koja serenda populisticku socijalno konzervativnu agendu. B92 je postalo njihovo djubriste nivoa 4chan. 
 

Ono rade besmislene poslove koje su ko zna kako dobile (jer ne moze drugacije) umesto da sede kuci i bave se kucevnim poslovima,  nisu inzenjeri ili rudari. A oni botuju iz jamakog rudnika PM i citiraju oni kandsku narkomancinu.

 

Sretala tu vrstu ponasanja i napolju od nekih. I musko i zensko. Ali je serendanje strogo medju nasima. Na povrsini savremeni, u sustini prikrivene konzerve koje se ofiraju kad kontrola popusti.

 

Ovaj somina je samo onaj od ociglednih koji ne vidi razlog da krije svoj dziberluk i defakto kriminal.

 

 

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment

na margini dogadjaja: gradska uprava grada od 30000 stanovnika ima 400 zaposlenih zena, valjda i pokojeg muskarca. 500 ljudi bog te jebo. imaju li dovoljno stolica i kancelarija za sve njih?

Link to comment

Nekad je to bio grad koji je imao fabriku ozbiljnih energetskih kablova, a ne ovih za automobile.

 

Ako nema ozbiljne industrije, nema ni servisnih poslova koji  je posredno opsluzuju, nezavisnih od politike, i javne sluzbe ostaju nesto cime se ljudi drze u pokornosti. Alternativa je odseliti se. Sta ako ne mogu?

 

A obaska sto je i dolazenje bilo kakve industrije vezano za politcke dilove. Moze li neko da dodje za sebe, investira bez da nije dao tri na karte? Pod pretpostavkom da nema mocnu drugu drzavu za ledjima.

 

Preuzeli su ulogu srednjevekovnih feudalaca koji na razlicit nacin rentiraju svoje kmetove.

 

 

Edited by Moonwalker
  • +1 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...