Jump to content
IGNORED

Dragan Marković - organizovani lanac podvođenja


Recommended Posts

5 hours ago, villiem said:

Da li je izmestanje u Kraljevo konacno ili moze u nekom momentu da ode sve za Beograd

Uhapsili jutku i ode za Kraljevo

Ili neko zna sta radi

 

U Kraljevu je valjda UBPOK centar. Tu idu svi haj profajl slučajevi

  • +1 1
Link to comment

Nije to provincijski pickast mentalitet, to je srpski. Cemu se mi Beogradjani busamo u grudi, sedenjem i tipkanjem u telefon? Taj sex trade je prica otkad je TV novinarki i estrade, Tijanic nije krio svoje poduhvate i taj gmaz je u Aleji velikana.

Ono sto bode oci je beda koja je naterala obican zivalj na to, ne zelja za slavom i velikim parama, vec gola egzistencija. 

Ovo je toliko viseslojno da ako nas ovo ne probudi, nece nista. 

  • +1 9
Link to comment

Napisao sam da u Srbiji nešto na esencijalnom nivou debelo ne štima. Uopšte ne pravim razliku između Beograda i unutrašnjosti u tom smislu. Nažalost, imam u najbližem porodičnom okruženju ljude koji su deo tog sistema iz čiste lenjosti. Beograd, krug dvojke, pošteno završen državni fakultet, pristojne šanse za poštenu karijeru. U životu nije bio na razgovoru za posao nego direkt u ministarstvo. 

Edited by Heaviside
Link to comment
1 hour ago, morgana said:

ima nešto i u fami da se ne smije progovoriti jer žrtvu guta mrak. naučena bespomoćnost.

 

To stoji.

 

Ja razmisljam o fizickim i pridruzenim drustvenim mehanizmima koji sprecavaju Palmu da se na ovaj ili onaj nacin obracuna sa svedocima. Ne uspevam da ih pronadjem u Srbiji - ako balavi klimne glavom, Palma moze da radi sta hoce. Bukvalno.

 

Zrtvama i svedocima/uzbunjivacima ostaju jedino mediji kao kisobran od mraka koji preti da pojede. Obradovic npr, Marija takodje. Cvijan je medijski bio nepokriven i niko za njegovu smrt nije cuo. Toliko o mraku, jedenju i ostalim drekavcima iz tunela.

 

Pa jbt dosli smo do toga da opozicione televizije sluze za ispovesti tipa "ne volim da plivam u ladnom Dunavu" ili "nisam suicidan", ili Marinikono "pa makar mi bilo poslednje".

  • +1 1
Link to comment

Postoji širok prostor između javnog istupanja protiv vlasti i aktivnog "rada" na dobijanju fiktivnog posla i činjenja protivusluga kao što je potpisivanje krivične prijave protiv žene koja razotkriva pedofiliju organizovanu od strane nosilaca vlasti. A i ne postaje se gospodar života i smrti preko noći već je potrebno da postoji kritična masa koja po svaku cenu želi da se status kvo održi, a da pri tome većina njih ne bi ni izgubila posao kada bi se vlast promenila. Palma je bitan žvalavom uopravo zbog tih ljudi i budala koje misle da je krmak sposoban. 

  • +1 3
Link to comment

Ako ovaj degenerik, koji se ili ne skida sa ovih tzv.televizija ili seckaju par emisija, nije dovoljan razlog da se sva ova bagra pocisti, ne znam sta da kazem, osim da toliki bes kulja u meni, da to nije zdravo. Gde je onaj moj lepi dobri mikro svet 2012.-2018. RIP :cry:

Link to comment
4 hours ago, Jumanji said:

Ako ovaj degenerik, koji se ili ne skida sa ovih tzv.televizija ili seckaju par emisija, nije dovoljan razlog da se sva ova bagra pocisti, ne znam sta da kazem, osim da toliki bes kulja u meni, da to nije zdravo. Gde je onaj moj lepi dobri mikro svet 2012.-2018. RIP :cry:
 

 

Pedofil umesto da je u zatvoru on se sepuri po televizijama.

Link to comment

Više kao neko ko je nekoć bio blizak sa Arkanom - sve to što radi deluje prilično uobičajeno u tim krugovima

Edited by Time Crisis
Link to comment
7 hours ago, Indy said:

Je l on pedofil ili vise kao srpski Jeffrey Epstein?

Epstein sa snimcima, garant. Ne gradi se takva dugogodišnja imperija na drugarstvo. Jedino se bojim da se ne okači na sajlu od ugljenokopa, čaršav ne bi izdržo...

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...