Jump to content
IGNORED

Novosti iz sveta automobilizma


nesha taxista

Recommended Posts

Nikada mi niko nije trazio zeleni karton ni do sada
Hrvati uvek traže, Bosanci su jedno vreme insistirali, ne znam kako je sad jer nisam išao dve-tri godine... Biće interesantno sa Makedonijom, ne treba za Grčku, ali ko ide vo Grecija na morence mora kroz Makedoniju sa zelenim kartonom ili kroz Bugarsku bez zelenog kartona...
Link to comment

Meni su Hrvati tražili uvek, idem tamo nekoliko puta godišnje, poslednji put pre dva meseca. Ušao sam u Hrvatsku dva puta u jednom danu na dva različita prelaza i tražili su oba puta zeleni karton.

Link to comment

Lepo, lepše... "marangoni evok HFI-R" Naročitu pažnju sam obratio na gume:1722805073477236522.jpg pre više od godinu dana sam malo istraživao na temu guma u boji i došao do saznanja da postoji firma koja nastoji da proizvede gumu za putnički auto koristeći polyurethane elastomer tehnologiju. Ovo su bile poslednje vesti o stepenu razvoja ove tehnologije na polju guma za putnička vozila.

Edited by CTale
Link to comment
  • 3 weeks later...

ode SAAB u vecna lovista.ne mogu da shvatim kako Svedjanima nije stalo da sacuvaju firmu. izem im toliko bogatstvo i kapitalisticke principe.a GM zelim istu sudbinu ili da ih otkupe Kinezi.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Sta god da su peglali ili krivili, ispalo je previse klasicno i dosadno. Unutrasnjost ce biti preuzeta iz B klase, tu i nema neke zamerke. Steta za koncept, izgleda da samo Land Rover postuje svoje dizajnere.(sta si resio?¿)

Link to comment
na drugoj lajbi isti benve
Da, ta slika je i mene odmah asocirala na BMW. Jbt, razlikuje se samo malo staklo na zadnjim vratima :isuse:12106370864efd991176e4a116125035_orig.jpglead2-2012-bmw-1-series-5-door-qs.jpg
(sta si resio?¿)
(još niš, negde u aprilu ću se baviti time)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...