Jump to content
IGNORED

Nemačka


Parsons

Recommended Posts

Pitam, zato što se ista procedura obavlja i ovde, mup od r-a-c dobija podatke, pa dalje radi sam, a zanimalo me samo zbog vremena koje je prošlo od tvoje posete DE i stizanja koverte na adresu (koliko je prošlo?), pošto se to ovde, kao i sve ostalo, razvlači u nedogled.Doplatne karte za parking pak, sve od reda idu u naplatu preko rent-a-car-a, zabole baš parking servis(e) da se bakću s kojekakvom klijentelom nekakvih rental agencija. Jači su od države, jbt.

Link to comment
ma platiću kad odem tamo (valjda mi neće zabraniti ulazak zbog ovoga :D)prekršaj 29.09, kazna i uplatnica poslate 26.10. a ja sam se vrnuo 08.10.
sta ti je nemac. :) meni iz italije stiglo posle godinu dana, iz austrije nekih 2-3 meseca. iz francuske je proslo godinu, jos nista, nadam se i da nece.
Link to comment
sta ti je nemac. :) meni iz italije stiglo posle godinu dana, iz austrije nekih 2-3 meseca. iz francuske je proslo godinu, jos nista, nadam se i da nece.
Nece ti iz Fra nikad ni stici. Ovde cak i kad vozis vozilo iz EU, oni ni ne salju kazne na kucu. Nas nasa policija pazi i mazi, a kod Razza cupaju zdrave zube.
Link to comment

U Kelnu koncert - manifestacija protiv rasizma i neonacizma pod nazivom "Arsch huh, Zäng ussenander", u slobodnom prevodu sa kelškog dijalekta "stisni dupe i pokaži zube" :DPonekad me prijatno iznenade ovi nemci...

Link to comment
U Kelnu koncert - manifestacija protiv rasizma i neonacizma pod nazivom "Arsch huh, Zäng ussenander", u slobodnom prevodu sa kelškog dijalekta "stisni dupe i pokaži zube" :DPonekad me prijatno iznenade ovi nemci...
samo bi ovo arsch razumeo
Link to comment

'92. se u Kelnu okupilo, na prvoj ovakvoj manifestaciji, sto hiljada ljudi na jednom ne bas velikom gradskom trgu. desilo se, manje-vise, spontano, nakon serije teskih rasnih izgreda u Rostoku, podmetanja pozara, prebijanja stranaca, ... a bez nekih reakcija od strane policije i vlasti. ovo je drugi ovakav koncert.

Link to comment
U Kelnu koncert - manifestacija protiv rasizma i neonacizma pod nazivom "Arsch huh, Zäng ussenander", u slobodnom prevodu sa kelškog dijalekta "stisni dupe i pokaži zube" :D
Meni više zvuči kao izlazak sa ribom koji se dobro odvija.Edit: pardon, suviše je rano ujutru - protumačio to kao "stisni zube i pokaži dupe". Edited by Razzmatazz
Link to comment

Bio ja u ovom kvartalu kod sve tri vrste. Da, tri. I urgentni naplacuje. Valjda su hteli da odvrate ljude od toga da idu na urgentni, osim ako bas nisu sigurni. Pogotovo u 10 uvece, kao u mom slucaju.

Edited by Venom
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...