Jump to content
IGNORED

Evropski superklubovi i njihova superliga


Meazza

Recommended Posts

8 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

 

Šta će sprečiti arapskog vlasnika Sitija da, u slučaju da ode preko granice kepa, pozove Kevina De Brujnea u pustinju i umesto nule u ugovoru, sredi mu da za sto miliona dolara snimi reklamu za najnoviji turistički resort u oazi pustinje. Naravno pare bi dao poslovni partner od koga bi arapski vlasnik Sitija otkupio tonu pustinjskog peska za 105 miliona dolara ( čisto da i ovaj ima neku računicu )

 

Pa mora se napraviti neka regulativa koja ce to da kontrolise. Uostalom, ovi timovi sto cine ligu, oni jesu liga, oni su vlasnici, oni donose odluke i pravila i oni treba to da sprovedu u delo. Nece seik zajebati time tamo neku UEFAu, zajebace samog sebe. 

 

Neka budu transparentniji ugovori, neka bude soft salary cap, ako ga prebacis placas penale u kasu lige. Slazem se da je tesko izvodljivo, pogotovo kada uracunas tu price raznoraznih Raiola i Ramadanija koji vise vole da rade na crno nego leba da jedu, ali i tome se treba stati na kraj i ovo bi bila dobra prilika. E sad - da li mislim da ce to da se desi? Nazalost ne, suvise sve ovo zbrzano i nepromisljeno deluje.

Link to comment
9 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ako čeferin ovo čita, neka ih pusti i oduzme im sve titule koje su do sada osvojili

 

:fantom:

Jebe se Ceferinu,on se sprema za predsednicku kandidaturu naredne godine :fantom:

Link to comment
Just now, Meazza said:

 

Razmisli malo, da su hteli takmicarsku izjednacenost odavno bi pokusali to da sprovedu u svojim ligama. Negde sam citao kako je neki novinar Amer pricao sa predstavnicima Barse i Reala i pricao im kako bi bilo bolje da dele novac slicno kao u EPL i da propustaju veliku priliku ako to ne urade. Oni su ga gledali belo, kaze, na pamet im ne pada nista sto bi ugrozilo primat njihovih klubova. 

 

jasno je meni kako razmisljaju barsa i real, i jasno mi je na kakve privilegije su navikli, ali zasto su onda nezadovoljni i zasto ih ne ispunjava igranje domace lige? sami su je unistili svojom nezajazljivoscu i zato sada idu u ovu avanturu. ako ce tu da se ponasaju isto, onda nista, ko ih jebe.

Link to comment
4 minutes ago, radisa said:

Ovo  će na kraju morati da spreči UK vlada, inače će imati svašta po ulicama, zbog gomile idiota kojima su samo pare važne...

Svasta po ulicama..:lolol: Sta vam je,189 je u pravu. Nikakvi protesti i nilakve pobune se nece desiti. 

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

 

Fudbal nije košarka, dvadeset klubova nije fudbal makar bili i najmoćniji. Samo treba da svi ostali budu složni i oštri i ko ih jebe. Odjednom su Mančester Siti, Totenhem i Arsenal krem evropskog fudbala. Zaboravilo bi se i na njih ko i na Notingem Forest. 

 

Naravno da nije košarka, i sam sam pisao o tome iznad koliko su neuporedive situacije, ali za eventualni uspeh ovog projekta esencijalno je da imaju zatvorene baš sve najjače klubove, što bez makar ta 2 prvonabrojana nije moguće. Po meni je to čak i sa PSG i FCB unutar lige fantomska ideja, ali bez njih je baš nategnuto.

Link to comment
33 minutes ago, omiljeni said:

evo me brt, čitam kako će najbolji igrači sveta reći ne 10x većim ugovorima u super ligi i doći u premijer ligu da se oprobaju jedne kiše večeri protiv Stouka

Ko rano rani rano dan zajebe :D

Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

 

jasno je meni kako razmisljaju barsa i real, i jasno mi je na kakve privilegije su navikli, ali zasto su onda nezadovoljni i zasto ih ne ispunjava igranje domace lige? sami su je unistili svojom nezajazljivoscu i zato sada idu u ovu avanturu. ako ce tu da se ponasaju isto, onda nista, ko ih jebe.

 

Pa naravno da ce da se ponasaju isto, i upravo to - ko ih jebe. Nezadovoljni su zato sto su u jebenim dugovima, evropski sud je presudio da vrate pare od drzave, ovo uzimanje kredita od JP Morgana im je logican potez.

Link to comment
7 minutes ago, Nikodije said:

 

jasno je meni kako razmisljaju barsa i real, i jasno mi je na kakve privilegije su navikli, ali zasto su onda nezadovoljni i zasto ih ne ispunjava igranje domace lige? sami su je unistili svojom nezajazljivoscu i zato sada idu u ovu avanturu. ako ce tu da se ponasaju isto, onda nista, ko ih jebe.

 

1 hour ago, harper said:

 

Imaju otprilike 8.5 milijardi razloga zasto su pozurili. Uspesni genijalci i mastermajndovi kapitalizma su zaduzili svoja preduzeca za 8.5 milijardi dolara i sada prave ad hoc organizaciju da bi podigli kredit od 3.5 milijardi, tim parama ugasili vatru pa ako prodje, super, ako ne prodje onda - zbogom zohari, imate pored 8.5 milijardi duga i kredit od 3.5 milijardi da vracate, ja moram jahtom na Bahame da tetki odnesem lek.

 

Link to comment
9 minutes ago, dragance said:

Kurac u bablu. Jebo te, idem do železničke stanice i svi kenjaju o tome usput. Šta vam je?

 

@189- pa Glejzerima je trebala policijska zaštita kada su preuzimali klub. Šta misliš šta će biti sada?

 

I? Nikom ništa, vrtelo se žuto-zelenim šalovima, navijači osnovali nov klub, i voda odnela sve... Tako će biti i sad bojim se. Ko sluša sirotinju nebitnu.

  • +1 3
Link to comment
14 minutes ago, dragance said:

Kurac u bablu. Jebo te, idem do železničke stanice i svi kenjaju o tome usput. Šta vam je?

 

@189- pa Glejzerima je trebala policijska zaštita kada su preuzimali klub. Šta misliš šta će biti sada?

 

pa pojacace policijsku zastitu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...