Jump to content
IGNORED

Italija


Indy

Recommended Posts

5 minutes ago, stajebrebilo said:

Idi obavezno, da pricas nama koji ne mozemo da gledamo uzivo... dokumentuj pa objavi

Fala na podršci. Nisam planirao da fotodokumentujem, verujem da ima sasvim dovoljno snimaka i slika svuda po internetu. A i domaći ne gledaju baš blagonaklono na turiste ovih dana, više puta su tražili da se smanji broj turista u nedelji palio-a. I mene su počeli da nerviraju turisti ovde :). Pa sam hteo samo da prisustvujem bez aparata i slikanja. Ako se organizujem i dođem sutra napisaću svoj doživljaj ove trke.

Edited by Zeleni sto
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
4 hours ago, Behemoth said:

Ja bio ubeđen da se Palio održava u avgustu.

Jedan u julu, drugi u avgustu. Nisam bio, ali su naši pobedili, gledali smo na telefonu uživo 200km daleko. :(

Link to comment

Da li neko ima iskustva sa Sicilije krajem septembra?  Vidim da je temperatura vode lepih 25C 😄iskombinovala bih varijantu Rajanom iz Pešte da Katanje, pa recimo 4-5 dana Giardini Naxosa i odatle da obidjemo Taorminu, pa onda 4-5 dana Avole i odatle recimo da obidjemo Noto… Imamo jednog malog todlera kome je plaža prioritet, ali ja bih da vidim još nešto sem plaže. Ne mogu u Tursku stvarno, deo Grčke koji još nismo obišli košta ove godine kao bubreg, Majorka iz Pešte kako god okrenem je preko 2000€, tako da B&B na Siciliji još najpovoljnija varijanta. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...