Jump to content
IGNORED

Miroslav Aleksić - silovanja i seksualni napadi


Frank Pembleton

Recommended Posts

7 minutes ago, mraki said:

verovatno ovo

Er8jpXxXUAQ2cKR?format=jpg&name=large

 

Uh, jebote, ovo neko stariji odande?! Ja sam mislio da je nesto na nivou odnosa saradnika i polaznika, tu je bilo svega i svacega, bar po pricama. Samo mi deluje da ce, ako se bilo sta tamo desavalo, sve to biti zataskano. Petnica je sekta nad sektama.

Link to comment

https://www.blic.rs/vesti/hronika/tuzilastvo-reagovalo-na-tvrdnje-glumice-danijele-stajnfeld-dostavila-je-snimak-na-kom/kzjp140

 

Više javno tužilaštvo reagovalo je na izjavu glumice Danijela Štajnfeld koja je danas na Tviteru napisala da je "tužiocu i policiji pre tri meseca dostavila audio snimak priznanja čoveka koji ju je silovao". Njenu izjavu nakon toga je demantovalo Ministarstvo unutrašnjih poslova.

- Danijela Štajnfeld je dala izjavu u policiji, čemu je prisustvovao i zamenik javnog tužioca. U svojoj izjavi nije ukazala na eventualnog učinioca odnosno lice od koga je trpela seksualno zlostavljanje, niti je dala bliže podatke na osnovu kojih bi se mogao utvrditi identitet tog lica. Punomoćnik Danijele Štajnfeld je dostavio snimak njenog razgovora sa osobom čiji je glas modifikovan, koja se čudi njenim navodima i izjavljuje da njeni navodi nisu tačni - kažu u Višem javnom tužilaštvu.

 

haha

Link to comment

mene brine da će sada neki od SNS botova iskoristiti priliku da se okome na nekog od anti-SNS uglednijih profesora/javnih ličnosti 

Edited by Lezilebovich
  • +1 1
Link to comment

Ovde su jedini dokazi iskazi žrtava i to da sve opisuju slične okolnosti pod kojim su napastvovane. Nema drugih svedoka ili materijalnih dokaza. Ako to bude dovoljno za osuđujuću presudu biće to veliki presedan.

 

edit: nemojte me shvatiti pogrešno, naravno da je to uradio, druga me stvar brine. 

Edited by nautilus
  • +1 3
Link to comment
3 hours ago, Marvin (Paranoid Android) said:

 

I ja sam mislio da je samo pustila priču. Drago mi je da je više od toga.

Znam da si se nespretno izrazio i znam za slucaj ali realno bolje da nije bilo silovanja.

Link to comment

pakao. 

svesniji i proračunatiji no što možeš zamisliti.

a šta mu je odbrana? bio sam strog pa mi se random 30 and counting polaznica kursa sveti da mi napakosti optužbama za silovanje. 

jel ima neki zakon protiv vođa kultova, jer za 'samo' to treba da leži. 

Link to comment
Just now, nisam ja said:

pakao. 

svesniji i proračunatiji no što možeš zamisliti.

a šta mu je odbrana? bio sam strog pa mi se random 30 and counting polaznica kursa sveti da mi napakosti optužbama za silovanje. 

jel ima neki zakon protiv vođa kultova, jer za 'samo' to treba da leži. 

 

odbrana će bu biti da nema pojma o čemu oni pričaju i da nema nikakvih dokaza da je to uradio. 

Link to comment
15 minutes ago, nautilus said:

Ovde su jedini dokazi iskazi žrtava i to da sve opisuju slične okolnosti pod kojim su napastvovane. Nema drugih svedoka ili materijalnih dokaza. Ako to bude dovoljno za osuđujuću presudu biće to veliki presedan.

 

edit: nemojte me shvatiti pogrešno, naravno da je to uradio, druga me stvar brine. 

Uzas

 

Jel i ovo stoji?(pokupila sa storija tihane lazovic, nznm odakle txt)

 

Screenshot_20210120-163905_Instagram.thumb.jpg.2edd820545e4955e78b62db1b884643b.jpg

Link to comment
4 minutes ago, nautilus said:

 

odbrana će bu biti da nema pojma o čemu oni pričaju i da nema nikakvih dokaza da je to uradio. 

 

s'obzirom na brzinu i efikasnost policije (i tuzilastva), ne bih se ja kladio da tu nema i nekog snimka.

smart telefoni su u nasim zivotima vec dobranih X godina.

Link to comment
10 minutes ago, djeneralche said:

Znam da si se nespretno izrazio i znam za slucaj ali realno bolje da nije bilo silovanja.

 

Ma naravno, mislim samo ne mogu to uvek da navodim kao Osnovnu Pretpostavku.

Link to comment
1 minute ago, InvisibleLight said:

Uzas

 

Jel i ovo stoji?(pokupila sa storija tihane lazovic, nznm odakle txt)

 

Screenshot_20210120-163905_Instagram.thumb.jpg.2edd820545e4955e78b62db1b884643b.jpg

 

ma to su gluposti. kakvi crni psihijatri, testovi gluposti. to je užasna strategija. maltretiraj svedoke. moja bi ideja bila da se ćuti i ne priča previše jer je teret dokaza na tužiocu. 

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...