Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Zamislite vi njenu vrednost kao glumice, ili jednostavno kao žene, kad niko nije hteo da je siluje za 30 godina...

Ja bih se duboko zapitao da sam u njenoj koži.

Link to comment
6 minutes ago, Jumanji said:

Ma naravno sta covek od te bande da ocekuje, samo ove dve-tri koleginice, koje slicno pricaju nisu radikalke, pa opet... Mislim da je malo i do same zene emoji854.png
 


Naravno da je i do samih zena.


Ali je ova u funkciji organizovanog botovanja. Angazuju cele ekipe. Prepozas im recnik i spin notu. 

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Filozof manijak said:

Zamislite vi njenu vrednost kao glumice, ili jednostavno kao žene, kad niko nije hteo da je siluje za 30 godina...

Ja bih se duboko zapitao da sam u njenoj koži.

pa trideset godina nosi isti krš na glavi. a kao glumica? najviše mi se dopala u onoj reklami. za kafu valjda.:unsure:

Link to comment

Kakav buđav kupus od mozga ima ova Lidija. 

 

Ipak, ovo 

 

Quote

Imala sam jasan stav po cenu toga da izgubim ulogu. 

 

bi trebalo da upali mnogo lampica, barem da je se isprovocira da ispriča kako je funkcionisalo dobijanje uloga.

 

  • +1 2
Link to comment
17 minutes ago, pacey defender said:

Kakav buđav kupus od mozga ima ova Lidija. 

 

Ipak, ovo 

 

 

bi trebalo da upali mnogo lampica, barem da je se isprovocira da ispriča kako je funkcionisalo dobijanje uloga.

 


I bila udata za Mitra Mrkelu sa sve stavom. Fudbalera i kasnije funkcionera u Draskovicevom SPO.

Bas me zanima da li ova Danijela ima nekog brata, ili clana porodice koji je mogao da sapne Leki na uvce, onako nezno ko svraka piletu. :rant:

 

Gotovo sam sigurna da ne. 

Edited by Moonwalker
Link to comment
2 hours ago, Moonwalker said:


Bas me zanima da li ova Danijela ima nekog brata, ili clana porodice koji je mogao da sapne Leki na uvce, onako nezno ko svraka piletu. :rant:

To je otprilike predložio i Dare iz Mentanog razgibavanja, pa ostade nerazumen... i na krst razapet. 
 

Daleko smo od svetla na kraju tunela, ali nema ni govora o odustajanju.

Link to comment

ja nemam protiv da nasilnik bude biven™ i u ovoj i u uredjenoj drzavi. a drzava nek radi svoje kad god misli da treba i kako misli da treba. po cenu da budem nerazumena i sve ostalo.

  • +1 4
  • Wub 1
Link to comment
24 minutes ago, pt 2.0 said:

To je otprilike predložio i Dare iz Mentanog razgibavanja, pa ostade nerazumen... i na krst razapet. 
 

Daleko smo od svetla na kraju tunela, ali nema ni govora o odustajanju.


Pa to nije predlog, to je konstatacija stvarnosti. Reality check. A ta stvarnost je sledeca.
 

Da ona koja nema takvu vrstu neformalne «zastite» gde bi neko eventualno promislio pre cascavanja iz oportunih razloga. Jer se tu u mozgu takvih ljudi ne dira «vlasnistvo» drugog muskarca iz postovanja prema njemu ili straha od njega,ili oportunizma bez da se bilo sta od toga ima za tu zenu. 


To je pitanje koje sam ja postavila nasim forumskim pravnicima kod onog proslog slucaja. Sta kad je neko bez uticaja? Bez mreze, bez muske zasite u vidu oca, brata ili sta vec?  Sta kad ti nisu ni upotrebljivi (slucaj M. Lukic)? 

 

I posten odgovor je ne znam. I ja, i svako od nas je svestan da se oslanja na sebe. Pa ili da menja sredinu ili cuti i trpi. 
 

M. Lukic je dobila Borovica da je zastupa zbog frke koja se digla. «Car» je dobio tri meseca. U odnosu na nista i onu sramotu sa podrskom na lokalu i to je nesto.

 

Ja sam za to da pravo funkcionise, ali to ne mogu sami pravnici i policajci da obezbede ako drustvo nece da se pomeri iz zone primitivizma nego kalkulise sa tim.

 

I ne samo ta nasa. Nego i globalno.

 

Edited by Moonwalker
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Reditelj onog filma Imitation game, Norvezanin je pricao u nekom intervju  da je njemu Vajnstin razjaren i pohisterisao pretio, nakon sto je odbio da rezira neku drugu njegovu produkciju.

Da nikad vise nijedan film u Holivudu nece snimiti. Samo ga eto nije silovao.

 

Sad stranac si, autsajder u drugoj zemlji, bez mreze ljudi u tom sistemu. Sledeci posao ti zavisi od preporuke ili da ti ga neko ne usvinji jer je tako u mogucnosti.

 

Miri Sorvino je upropastio karijeru, iako je dete glumca. Zbog Gvinet Paltrou (opet glumacko dete) ga je Bred Pit devedesetih hvatao za gusu i rizikovao svoju karijeru.

 

Nije kod tih ljudi manjak seksa u pitanju, vec duboki kompleks koji oni natkompenzuju maltretiranjem onih na koje se fiksiraju namerno ili slucajno. 

Edited by Moonwalker
  • +1 3
Link to comment

Ako ljudi treba da imaju takvu neformalnu mrežu koja bi uterivala strah i primenjivala silu, onda je pitanje čija će mreža biti jača u različitim situacijama. A znamo da je jedna od najjačih takvih neformalnih mreža mafija. Pa i tamo nekom donu se oštećeni ljudi obraćaju pa onda on dalje deli pravdu. 

 

Znači li to da u osvetničkom nagonu ljudi mogu pribeći primeni sile u sopstvenoj interpretaciji (sakaćenje, kidnapovanje i mučenje...), jer ne zaboravite da to upravo afirmiše zakon jačeg i da nasilje rađa nasilje. A osveta donosi satisfakciju na kratke staze. To je kao droga - čini se dobro dok traje, ali kasnije se stvara zavisnost.

 

Meni se, recimo, čini da je Danijela imala sasvim dobru mrežu podrške od familije do prijatelja, pa vidimo sada i jednog dela kolega.

Link to comment

ma naravno da ne znachi, nego se chovek iznervira kad vidi kolike se prepreke postavljaju pred dugu ruku zakona, pa josh i zakon sam sebi postavlja prepreke, zna se zashto je to tako, to je sve u redu. samo malo sitne osvete putem, da ne dangubimo :cry:

  • +1 3
Link to comment
  • Redoran changed the title to Branislav Lečić - silovanja

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...