Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Šta znam, u našem pravosuđu se verovatno i najviše isplati otići kod nekog Đuke da ti završi stvar. Ako se ima stomak za to i ako to što treba da se završi nije suprotno interesima mafije. Ne mislim na čisto stručne, u neku ruku rutinske stvari, tu bi stranku ovaj ološ samo bespotrebno izreketirao, nego kada je nešto što je javnosti zanimljivo i osetljivo u pitanju ili ako se ima neki spor sa državom. O slučajevima kada su šanse male ako se sve uradi čisto da ne pričamo.

 

Pod uslovom da je ova priča tačna, ispostavlja se da SNS nije imao interesa da goni Lečića pa je Danijela otišla kod opoziciono orijentisanog advokata, a ovaj smrad Aleksić je dao sve od sebe da priča propadne i to sigurno nije uradio na svoju ruku. Da SNS nije imao ništa protiv, mnogo bi bolje prošla sa Aleksićem nego sa Pelevićem.

Edited by Heaviside
Link to comment

Aman, pa odavno je jasno da je Lečić povezan sa SNS-om, a u zemlji gde vlada režm ne ide se kod režimskog advokata ako nameravaš da tužiš režimskog čoveka.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Frile said:

Aman, pa odavno je jasno da je Lečić povezan sa SNS-om, a u zemlji gde vlada režm ne ide se kod režimskog advokata ako nameravaš da tužiš režimskog čoveka.

Njoj očigledno nije bilo jasno, a nije ni meni bilo do pre koju godinu. Možda je bila kod Aleksića pre nego što se Lečić autovao, a možda jednostavno nije upućena. Mada slažem se da ju je najverovatnije neko navukao da snsovcu lepo ispriča šta to ona ima protiv Lečića, pa da mogu da procene šta da rade sa time. Svakako im je to bio dodatni ucenjivački materijal.

  • +1 1
Link to comment

Meni je logičnije da je otišla kod lika znajući da je SNS, nego da ju je neko navukao.

Pošto je, LekaLeči, je li, DS, pa će SNS konsiljere da ga goni bržejačebolje.

 

Uzgred, u Maksiju juče-prekjuče, žena iza mene na kasi baca na traku robu, izmedju ostalog neke ženske magazine. Naslovna strana (Glorije, Gracije, jbmlga sad, tako neki naslov): “Ćerka Branislava Lečića: Znala sam da je moj otac nevin”.

Smrkla sam se od toga i nešto mi je generalno mučno od svih ovih priča, zato što njihovi epilozi nisu… neće biti dovoljni u širem smislu. 

  • +1 2
Link to comment

I ja mislim da je znala je ovaj SNS i da je zato i otišla, kažem da je to nažalost verovatno racionalna odluka sa ovakvim pravosuđem, ali jesu je navukli jer SNS zapravo nije hteo da goni Leku nego samo da skupi informacije kako bi mogli još više da ga ucenjuju.

  • +1 1
Link to comment
On 14.10.2021. at 16:42, morgana said:

dobro, ali eto bila je moron i otisla je kod njega. i sta, rekla mu je e brt, dobila sam neke pare da sjebem lecica? sounds legit.

 

Pa ne čak ni to, iz teksta ispada da je Aleksić "stekao utisak" i na osnovu tog njegovog utiska je odbačena optužnica. :blink: Mislim ovo je toliko tanko pa i smešno da cela priča postaje još sumnjivija. Još kad se u jednačinu ubaci koji su mediji bili podrška tokom procesa...

 

Quote

On je policiji ispričao kako je stekao utisak da je Štajnfeld dobila novac da optuži Lečića i pokrene kampanju protiv njega.

 

Edited by ducca
  • +1 3
Link to comment

Zapravo, možda i bolje što se ovako završilo.

 

Barem nećemo morati da gledamo zabrinutu javnost kako ga brani od one kurve.

Ali će zato on za istu tu javnost ostati matori jarac koga ne treba zvati za slavu, kafanski sto i među prijatelje.

 

To mu dođe uvrnuta srpska pravda.

Link to comment

Koga zanima slučaj Mia Farrow vs. Woody Allen ima dokumentarac na HBO.

 

E sad, otkrio sam šta je problem sa tim dokumentarcima; prvo, predetaljni su i traju predugo; ovaj nikad ne bih odgledao da nisam bolestan, 4 epizode po sat vremena. Drugo, uvek ih finansira jedna strana, u ovom slučaju Mia, pa je rezultat beznadežno crno-beo, karakteri su simplifikovani do karikature, imaš dobre i imaš loše(malo neverovatno za tako iskusne filmadžije, ali izgleda da tako mora). I treće, po pravilu postoji rupa u priči...

 

U ovom slučaju rupa(koja crna rupa, rupenda) je detalj da Mia nekih recimo mesec dana nakon što joj je Woody zaveo pastorku i to priznao, ne samo da mu ostavlja na čuvanje decu i bezbrižno odlazi u šoping - ne, ona mu još dodatno dozvoljava da usvoji njenog pastorka Mozesa i paralelno snima film sa njim?! 

 

Ja iskreno verujem da je Woody kriv, ali ona, njoj ne treba poveriti dve nacrtane ovce na čuvanje, a ne šestoro dece.

  • +1 4
Link to comment

....mene zanima ovaj slučaj!...Dnijela Štajnfeld vs. Branislav Lečić. odbacivanjem optužnice, iz pravne realnosti slučaj je vraćen u društvenu realnost.!?...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Super je sve i sve je rešeno, crva nije ni bilo i  radujem se tome  što devojčicama koje odrastaju  sada i koje odgajamo trasiramo ovakve putanje i ostavljamo ovakve temelje i  bravo. :srećasreća_radost_uživancija:

  • +1 9
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...