Jump to content
IGNORED

Bazen za čipovanje


Sammael

Bazen za čipovanje  

239 members have voted

  1. 1. Čime ste čipovani? (pitanje za one koji su vakcinu primili u Srbiji)

    • Pfizer
      71
    • Sinofarm
      72
    • Sputnik V
      16
    • Oxford/AstraZeneca
      45
    • Moderna
      0
    • Drugo
      1
    • Vakcinisan(a) van Srbije
      34
  2. 2. Čime ste čipovani? (pitanje za one koji su vakcinu primili van Srbije)

    • Pfizer
      22
    • Sinofarm
      2
    • Sputnik V
      2
    • Oxford/AstraZeneca
      6
    • Moderna
      8
    • Sinovac
      0
    • Johnson & Johnson
      1
    • Drugo
      1
    • Vakcinisan(a) u Srbiji
      197


Recommended Posts

Inače, dva člana petočlanog tima iz amerike vakcinisani, Idu po godinama, sad stigli do 40-50 u njiihovom regionu. U beogradu od nas 5, nas dvojica vakcinisani, dvojica preležala pa neće još, dok ne padnu malo antitela, a jedan nije, ne izjašnjava se jasno zašto nije, mi ga zezamo da je antivakser, smeje se i to, ali ne odgovara nikako na to :)

Link to comment
2 hours ago, Sludge Factory said:

Cipovah se i ja veceras fajzerom. Juce dobio poziv. Cekam sad Bila Gejca da se javi, a mogao bi i neki wifi kroz vene da pusti.

ако апдејтујеш виндоус, јави како иде :happy:

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, gospa buba said:

ако апдејтујеш виндоус, јави како иде :happy:

 

Ako skines update KB5000802, dobijas plavi ekran. A moze se desiti da on nestane iz update history. Doduse mozda tek posle drugog bockanja :D 

Link to comment

Moja mama je odradila kompletno Fajzer, tata pre neki dan dobio prvu dozu Moderne. Otpala mu je ruka, i to je ocekivano, ali sve vreme oseca neki neprijatni miris, kao miks nekih nepoznatih travcica, kao da mu je stalno u nosu i ne moze da ga se otrese. Cuo neko za ovakvu reakciju?

Link to comment
  • 3 weeks later...

Juce ujutru primio drugu dozu fajzera. Kod prve doze malo me bolelo rame, kod ove druge sinoc su poceli bolovi klasicnog gripoznog tipa (ledja, glava, zglobovi, noge), od jutros imam temperaturu 37.3-4, i bolove i dalje, ali imam utirsak da ce da prodje tokom dana. 

 

Bar znam da nisam primio samo neku vodicu (osim ako glava bas toliko ludija), a Bil Gejts se i dalje ne javlja :D

  • +1 3
Link to comment
 
Ako skines update KB5000802, dobijas plavi ekran. A moze se desiti da on nestane iz update history. Doduse mozda tek posle drugog bockanja [emoji3] 
nemoj molim te, ceo zivot mi je plavi ekran, vec mesecima :isuse:

sent from bubamoto

Link to comment
Moja mama je odradila kompletno Fajzer, tata pre neki dan dobio prvu dozu Moderne. Otpala mu je ruka, i to je ocekivano, ali sve vreme oseca neki neprijatni miris, kao miks nekih nepoznatih travcica, kao da mu je stalno u nosu i ne moze da ga se otrese. Cuo neko za ovakvu reakciju?
junior je od kovida imao ukus i miris cimeta dva dana. znachi sve moze :hihi:

sent from bubamoto

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...