Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

23 minutes ago, Lancia said:

Obozavam sto sam @Max Morlock na ignoru :grozan:

 

Nisi :heart: nego je Max na moru :lol:

 

...bez punjača pa se dovijam s kablićem i powerbankom i ne stižem da dublje elaboriram sadržaj  :isuse:

  • Wub 2
Link to comment

Alkaraz, servis ga nije hteo kako ume, nije bio u potpunoj zoni (da mu ulazi sve što udari), jer ne može stalno da se bude u potpunoj zoni, a i NĐ mu to nije dozvoljavao.

---

NĐ je odlično servirao, nije "bežao" od dužih razmena (nije skraćivao poene), sve suprotno od Vimbldona; jeste igrao agresivnije.

Sad kad je osvojio olimpijsko zlato, mogao bi da se opusti i da proba još neki slem da uzme, u stvari još četiri, dva Vimbldona i dva US opena.

 

Edited by stray cat
  • +1 1
Link to comment

Nadam se da je za vijek i vijekova zavrsio sa sljakom.

Fizicki najzahtevnija podloga, a on vise nije u cvetu mladosti. 

Zelim mu jos jedan GS, US open ili W neka izabere sam i jos 5-6 manjih titula cisto da prebaci broj od 103 :thumbup:

  • +1 2
Link to comment

Sad me podseti, kad je igrao protiv Cicipasa, i u jednom trenutku proklizao, pita me žena: "Što se uopšte igra na ovoj podlozi", ja joj rekoh: "Da bi i drugi mogli da osvoje turnir"

  • Haha 2
Link to comment

Meni iskreno dosta...

 

Voleo bih da nema neki izrazito negativan odnos pobeda/poraza protiv Alkaraza.

  • +1 3
Link to comment
Quote

Djokovic isn't retiring, to our knowledge, but NBC wanted to double-check his original assertions: "Is it enough?"

To which Djokovic replied, "I think so."

The US Open is just over three weeks away.

 

Na kraju drugog teksta sa linka

 

28 minutes ago, bags said:

 

 

Edit. i dva zanimlnljiva potpisa ispod fotografija koje ilustruju Tignorov tekst

Quote

Djokovic didn't win Roland Garros this summer, but at the same time, he's yet to lose a completed match on the terre battue this year.

 

Quote

Like rivals Roger Federer, Rafael Nadal and Andy Murray, Novak Djokovic has won an Olympic gold medal.

 

Edited by Ras
  • Haha 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...