Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Meni je AO2012 :D

 

Karlos je zaista odličan, šteta što nema nikog osim Sinera da igra sa njim.

 

I šta će sad da motiviše Đokovića da igra dalje? Jedino mu fali kalendarski slem, ali to je sad zaista nerealno, zar ne?

Link to comment
2 minutes ago, Cash said:

Nikad opuštenije nisam gledo Noletovo finale za ovih 17 godina i nikad srečniji nisam bio zbog pobede. Nego jel vama ovo najdraža pobeda u Noletovoj karieri, ili je ona iz Wimbledona 2019 ipak draža :D

Egal. :D

W je W ali samo je još ovo falilo. 

Link to comment
1 minute ago, Engineer said:

 

I šta će sad da motiviše Đokovića da igra dalje? Jedino mu fali kalendarski slem, ali to je sad zaista nerealno, zar ne?

Nek uzme i 25.slem ako ga nije sramota.

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, radisa said:

W19...

 

Najjca pobeda ikad...

Slazem se, ova je puslica, da zatvori krug. Sad moze ladnjaka da snima bio dokumentarac, pise memoare, gubi od Monfilsa, nebo je granica.

  • +1 1
Link to comment

Ne znam sto, ali danas se nisam ni nervirao jer sam znao da dobija pa mi onda, nazalost, ni pobeda nije nesto preterano slatka. 

 

Tj. naravno da jeste, ali ne nivo najdraze ikada.

Link to comment

meni su najdraže protiv nadala na rg 2021 i naravno protiv federera uso 2011. ako budem menjao avatar staviću onaj momenat "je l tako znači" zgađenog i besnog novaka na federerove dve meč lopte dok publika urla u transu. to ili sad kad je davao intervju posle zlata a gde mu se vide dlačurde u nosu. :heart:

Edited by utilitarist
  • Haha 2
Link to comment
24 minutes ago, hefaca said:

Da je danas izgubio, morao bi da igra LA 2028. 

Steta

Pa rekao je da ce da igra jer mu nedostaje olimpijsko srebro, a sprema se i za mix sa Jelenom :lolol:

  • Haha 1
Link to comment

Svi znamo koliko je Novaku bitna porodica. 
 

Njegova deca su možda i svesna nekih njegovih uspeha, pitanje je koliko svesna i u kojoj meri poimaju veličinu svog oca. Prisustvovali su i nekim teškim porazima...

 

Ali sada su toliko odrasla da mogu da shvate koji im je tata bog otac koji i dalje pobeđuje s-v-e, pogotovu Stefan. 

 

Ne znam kako bih objasnio, ali dokazao se celom svetu iz godine u godinu, iz decenije u deceniju, ali kao da nije ovim dvema preslatkim personama, no verujem da je sada i tu poslagao stvari kako treba. Kada prestane da igra, tata ostaje Zlatan zauvek.. :heart: 

 

 

 

 

  • Wub 1
Link to comment
34 minutes ago, Cash said:

Nikad opuštenije nisam gledo Noletovo finale za ovih 17 godina i nikad srečniji nisam bio zbog pobede. Nego jel vama ovo najdraža pobeda u Noletovoj karieri, ili je ona iz Wimbledona 2019 ipak draža :D

 

W 2019 svakako zbog tenzije, rivalstva i rezultatq ali ovo je u top 5 najboljih i najpametnije odigranih Djokovicevih meceva ikad, mozda i top 3. Odigrao je onako kako je morao da bi dobio mec. Da je otislo u treci, izgubio bi. Da je izgubio svoj servis u bilo kom trenutku, izgubio bi. 

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...