Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

21 minutes ago, Hele said:

Toliko ti znaci da si otisao da peres kola u sred meca 🤣🤣🤣


Jako puno ljudi koje znam da obožavaju Djokovića do ludila ne gledaju mečeve. Ne mogu da izdrže napetost i pritisak, a nismo u prvoj mladosti. 

  • +1 9
Link to comment

Ja odgledao taj-brejk i poslednjih ,6 gemova...dosta. Kako se Djokoviću nije silazilo sa postolja i odlazilo sa terena.:D

 

Ne znam kako će sada da nađe motivaciju da trenira za US open, bukvalno je sad sve uzeo, još preko Alkaraza. 

Link to comment
2 minutes ago, Amos said:


Jako puno ljudi koje znam da obožavaju Djokovića do ludila ne gledaju mečeve. Ne mogu da izdrže napetost i pritisak, a nismo u prvoj mladosti. 

 

 

Ne mogu to da objasnim ljudima. Taj osećaj napetosti, treme, ubrzanog pulsa prilikom svakog poena, neprijatnosti u organizmu... Stres kao takav. 

  • +1 1
Link to comment

svaka cast djokovicu! drago mi je sto je ispunio svoj san da osvoji zlato ili srebro za srbiju. mozete ga voleti ili mrzeti ali sad nema sumnje da je vrhunski igrac tenisa

  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, Amos said:


Jako puno ljudi koje znam da obožavaju Djokovića do ludila ne gledaju mečeve. Ne mogu da izdrže napetost i pritisak, a nismo u prvoj mladosti. 

Dobro, zezam ga malo 😁

Link to comment
Just now, fancy claps said:

svaka cast djokovicu! drago mi je sto je ispunio svoj san da osvoji zlato ili srebro za srbiju. mozete ga voleti ili mrzeti ali sad nema sumnje da je vrhunski igrac tenisa

Danas je svaka sumnja otklonjena da je Novak vrhunski igrac 🤝

  • Haha 5
  • Hvala 1
Link to comment

Drago mi je da sam odgledao ceo meč, koliko god je moglo da bude zeznuto i stresno - došao s plaže u 1, napravio ručak, klopao, zavalio se u krevet, pustio ventilator i s litrom Ice Tea i elektronskom pljugom...prisustvovao istoriji :grin2:

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...