Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Ja videla pljusak pre podne, a u 2h 32C bez kise i bez oblacka, bice sparno za umreti. Brinem se za Sasu, on sa njegovom bolescu ne znam kako ce izdrzati. Kotrljan igra u isto vreme na Satrijeu, za njega se ne brinem on je ko velux prozor, nista mu osim Pola ne moze nauditi :lolol:

Link to comment
24 minutes ago, Tsai said:

plus vidim postoji sansa za pljusak popodne, tako da ce mozda da bude pod krovom

Ako bude pod krovom imaju neke klima uredjaje da bar vlagu eliminisu :ko3:

Spoiler

Od kad pratim Novaka, pratim i prognozu i setim se mog brata koji je ziveo u Kanadi i imao biznis sa glistam za pecanje pa je uvek pratio prognozu. Kad je kisa ide se u "berbu", potom se cuvaju u hladnjaci na +4 i sa upaljenim svetlom da bi se zakopale u zemlju. Kad krene susa, utovar u kamion i transport za Ameriku.

Jednom prilikom kad sam bila tamo i pomagala im oko pripreme jedne isporuke, odem na kraju u hladnjacu i ugasim svetlo :blink: ujutro je brat hteo da me besi :vesala:

 

Edited by Serena
  • Haha 3
Link to comment

Porodi ga Dona.Neverovatan meč 

Imala je dva broja veće sise kada je počelo 

 

  • Haha 3
Link to comment

Uze Zeng set sa 6 2 protiv Ige koja igra kao pomahnitala. 

Neverovatno koliko se pogubi kad  stvari krenu lose po nju. Serije neiznudjenih gresaka, auti po metar, servis ne moze da ubode :blink:

A voleje sto zabija u mrizu :hail:

 

 

 

Edited by Serena
Link to comment

hipnotisana trazi da sutkinja sidje i proveri servis za pobedu ... ne da kineskinji da se poraduje jbt.  mars kuci botu jedan!

  • +1 3
Link to comment

Ali kako je Iga smesna kad istrcava na mrezu ili kad krenu malo da je setaju tamos vamos, naravno ko uspe u tome. Napravila je danas 36 neiznudjenih gresaka. 

Kolins joj je juce predala mec u trecem setu i na mrezi ocitala bukvicu 

 

Ova joj je pozelela brz oporavak, a Kolins joj odgovorila da se ne folira i da joj ne treba lazno sazaljenje. 

 

Koliko je ne podnosi govori i ovaj udarac :wicked:

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...