Jump to content

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Fonjini i Alkaraz su sinoc odigrali divan mec. Bezbroj drop sotova sa jedne i sa druge strane, majstorski odigranih 👍 

Ovaj Fonjini ima neverovatan talenat, a lenja guzica mu nije dala da ga bolje iskoristi. Coveku je mrsko da hoda sa jedne na drugu stranu terena tokom servis gema :isuse:

Karlitos deluje super, povreda je po svoj prilici proslost.

Sledeci protivnik Duci, koji je sinic dobio Djerea.

 

Edited by Serena
Link to comment
5 hours ago, Lancia said:

Interesanto, na sajtu ATP-a rang lista pocinje mestom broj 2

 

Ovo se redovno dešava kada je Novak No 1.

 

Što se tnjitera tiče, bilo je nekih objašnjenja prethodnih dana koja govore o dinamici ažuriranja tih sadržaja, bat....

Edited by Ras
Link to comment
Just now, Ras said:

Ovo se redovno dešava kada je Novak No 1.

 

Što se tnjitera tiče, bilo je nekih objašnjenja prethodnih dana koja govore o dinamici ažuriranja tih sadržaja, bat....

Ne znam sta da mislim, nije me mrzelo da proverim, nakon sto neko rece to na tviteru. Prilicno jadno sve to izgleda, sport je u pitanju.

Link to comment

Gleda li neko Marej Lehecka? 

Skot je neunistiv :ziga:

Spasio je 5 mec lopti! 

Lehecka servirao za mec pri rezultatu 5 4 i Marej vratio brejk. 

 

Edited by Serena
Link to comment

Medvedev stize do 17. razlicite ATP titule, ni jedan turnir nije osvojio 2x.

Marej je pruzio solidan otpor i ozbiljno ga namucio sa slajsevima, kolena su bila pod opasnim naporom. Buduci da je Medo dosta visok, bila je to prava taktika protiv njega, ali ipak fizicka sprema i izdrzljivost prevagnula na stranu Rusa.

Kako su obojica dobri u defanzivi bilo je puno dugih poena, u stilu tamos vamos koji oduzimaju bas puno snage sto je dobro za sledeci turnirnir :thumbsup:

 

Izasao je zreb za Dubai, Novakov moguci protivnik u QF Marej a u polufinalu Medo. 

image.png.455b8b61a308285d4c62a7cb5890f63d.png

Ovaj Malek Jaziri ce da igra Dubai dozivotno :lolol:

Link to comment

Krejcikova spustila na zemlju Svjontek :thumbup: 

Dobila ju je vec, prosle godine u Ostravi pred domacom publikom ali jedva u tri seta...Danas je islo lakse.

Sesta titula za Krejcikovu, prva iz serije 1000. Predivna ceska skola tenisa izdominirala nad poljskim robotom :lolol:

I jos jedna zanimljivost, Krejcikova je 5 igracica u open eri koja je uspela na jednom turniru da nanize prve 3 igracice, Svjontek, Sabalenku (No2) i Pegulu (No3) 

 

image.png.1989b4250c6d89c166423a514f57620f.png

Imala je i lepo aljince :wub:

 

  • +1 4
Link to comment

Kakva zavrsnica meca u Riju! Alkaraz spasava BP potom servira ispod ruke 😯 publika zvizdi. 

Ne deluje mi bas odmorno obzurom da je preskocio pocetak sezone. 

 

 

 

Link to comment
7 minutes ago, Serena said:

Kakva zavrsnica meca u Riju! Alkaraz spasava BP potom servira ispod ruke 😯 publika zvizdi. 

Ne deluje mi bas odmorno obzurom da je preskocio pocetak sezone. 

 

 

 

Pazi ti Norija, igra dobro i u blatu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...