Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

22 minutes ago, harper said:

 

Ne verujem da ce ovo uopste imati uticaja na njegovu psihu, ako do sada nije naucio da ne nosi poraze sa sobom nikada i nece.

Porazi se zauvek nose sa sobom, samo sto neki nauce da ih potisnu dublje, a neki tek tek pa im cesto isplivaju. 

Ovo je poraz od devetnarstogodisnjaka koji ga je nadigrao njegovom igrom i kojem je on tako reci pomogao da se ispili, pa jos na to kad se doda publika koja je gromoglasno i od srca navijala za klinca (ili protiv Novaka) to onda zna bas da zaboli... U zadnja tri meca nije bilo slanja srcadi ka tribinama, da ga nije zabolelo odradio bi to kao i prethodnih dana ali eto nije mogao...

Link to comment

Novak nije od juče.

Klincu sve zasluge, već sam to i rekla, ali videli smo svi da je Novak ovaj meč ispustio iz svojih ruku i to nekoliko puta. I nije da on to ne zna. I nije mu prvi put.

 

Srcad nikada nije ni trebalo da šalje, jebala ga srcad :angry:

  • +1 1
Link to comment
25 minutes ago, dùda said:

Srcad nikada nije ni trebalo da šalje, jebala ga srcad 

Ni meni se to ne dopada i svaki put me bilo blam kad ih salje dok nisam videla uzivo da su lepo primljena od publike. 

Novak je u ovom mecu imao samo 13 neiznudjenih gresaka, nije on ispustio mec vec mu Rune nije dozvolio da ga osvoji. 

 

Link to comment
1 minute ago, Serena said:

Novak je u ovom mecu imao samo 13 neiznudjenih gresaka, nije on ispustio mec vec mu Rune nije dozvolio da ga osvoji.

 

Brejk lopte su ga ukopale, imao ih je gomilu i promašivao gluposti, na jednu je ceo teren promašio i nije ga ni brejkovao. Malo i umor verovatno posle jučerašnjeg meča

Link to comment

Rune je otkazao ucesce na Next gen u Milanu, pojavice se na zavrsnom kao prva rezerva. 

Osvajaci Masters titula u 2022

 

Edited by Serena
Link to comment

Kazu da nece biti tv prenosa ni striminga sa izvlacenja :rolleyes:

Ja navijam da Novak bude u grupi sa Rudom, Rubljovim i Nadalom. 

Mada bi tako onda mogao sa Medom da se sretne u polufinalu (ako prodju grupe) a to mi se bas ne svidja jer mu onda za finale ne bi ostalo gasa. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...