Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

11 minutes ago, Have_Fun said:

Što onda imamo one komentare na korona topicu?

Pisem iz drugog ugla, mislim da se previse ocekuje od Djokovica po bilo kom osnovu, neki ga cak vide kao jediinu osobu koja bi bila u stanju da dobije zvalavog na izborima a zaboravlja se da je narod imao kao opciju jednog Dusana Ivkovica, pa nista.

Moj komentar nije da tebi ili bilo kome nesto kontriram, iznenadjuje me samo kolicina pozitivnih ocekivanja od jedne osobe a okruzeni smo bukvalno morem neodgovornih ljudi, cak i u najblizoj sredini, pa nikom nista.

Edited by Lancia
  • +1 1
Link to comment

pa on je bukvalno najpoznatiji srbin na svetu, i to ubedljivo

 

cemu onda sve one kampanju po UK u kojima se poznate licnosti vakciinisu, ako to ne daje nikakav rezultat?

  • +1 2
Link to comment

Meni je veća tragedija da recimo plaćaju ovakve ljude da dolaze, promovišu, reklamiraju nešto a da su po ovakvim sto puta bitnijim životnim pitanjima od sporta neopjevani idioti. Svaka čast taktici, tehnici, strategiji, interesovanju za alternative, druže ti si po krucijalnim pitanjima očigledno na vrlo niskom intelektualnom nivou, ako se napajaš mudrostima Nestorovića, Osmanagića i sličnih YT promišljača

 

  • +1 5
Link to comment
2 minutes ago, Tsai said:

pa on je bukvalno najpoznatiji srbin na svetu, i to ubedljivo

 

cemu onda sve one kampanju po UK u kojima se poznate licnosti vakciinisu, ako to ne daje nikakav rezultat?

Imaju i Spanci svoje najpoznatije Spance, ali oni su kao i Djokovic vise svetski gradjani. Nije nuzno, nazalost, da time ispunjavaju neke norme u skladu sa ocekivanjima.

Link to comment
4 minutes ago, James Marshall said:

Meni je veća tragedija da recimo plaćaju ovakve ljude da dolaze, promovišu, reklamiraju nešto a da su po ovakvim sto puta bitnijim životnim pitanjima od sporta neopjevani idioti. Svaka čast taktici, tehnici, strategiji, interesovanju za alternative, druže ti si po krucijalnim pitanjima očigledno na vrlo niskom intelektualnom nivou, ako se napajaš mudrostima Nestorovića, Osmanagića i sličnih YT promišljača

 

Pa upravo to - ocekivanja su nam besmislena, bukvalno.

Link to comment
12 minutes ago, Lancia said:

Imaju i Spanci svoje najpoznatije Spance, ali oni su kao i Djokovic vise svetski gradjani. Nije nuzno, nazalost, da time ispunjavaju neke norme u skladu sa ocekivanjima.

 

Evo, recimo, Miguel Bose (u hispanno okvirima je veeelika zvezda).

Lud ko struja.

Antivax na kvadrat.

  • +1 1
Link to comment

Kanda je Međed malo narogušen nakon ove lekcije koju mu je Zverev očitao :)

Zverev apsolutno zasluženo, brutalan je tenis igrao u ova dva dana. Novak se još nekako i držao, dok Međed nije imao ni promil šanse.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...