Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

6 hours ago, Indy said:

 

Bice interesantno da se posmatra NSW u Australiji, gde se sad masovno sprovodi vakcinisanje mladih sa AZ

 

 

Па и у Србији су АЗ добили углавном они између 18 и 40. 

Link to comment
1 hour ago, Duhovnost, ljubav i med said:

Па и у Србији су АЗ добили углавном они између 18 и 40. 

Da se, ipak zadržimo na ovom iznad 18. :fantom:

 

 

Link to comment

Drugari, sta je na kraju sa dojiljama? Smeju li da prime vakcinu i nastave sa dojenjem? 

I koliko vremena treba da prodje nakon carskog? 

Zanima me za Fajzerovu.

Link to comment
19 minutes ago, pop-up said:

Drugari, sta je na kraju sa dojiljama? Smeju li da prime vakcinu i nastave sa dojenjem? 

I koliko vremena treba da prodje nakon carskog? 

Zanima me za Fajzerovu.

Moja snajka je primila Fajzera i nasatvila dojenje... Čak joj je pedijatar to i preporučio, jer bi kao teoretski i dete moglo dobiti antitela kroz mleko...

 

ALi svakako razgovaraj sa lekarom, 100 lekara 60-70 mišljenja...

  • Hvala 1
Link to comment
3 hours ago, pop-up said:

Drugari, sta je na kraju sa dojiljama? Smeju li da prime vakcinu i nastave sa dojenjem? 

I koliko vremena treba da prodje nakon carskog? 

Zanima me za Fajzerovu.

Ja sam se vakcinisala dok sam samo dojila (4.mesec). Tada je čak bilo kontraindikovano, pa sam išla da lažem i vakcinišem se, ukinuli su mislim ubrzo nakon toga, dojilje mogu.

 

Edit. Nisam našla bolji link, ali otprilike tada sam se i ja vakcinisala, tj. malo pre ovoga

https://www.rtv.rs/sr_lat/koronavirus/djerlek-preporucljivo-da-se-trudnice-i-dojilje-vakcinisu_1231749.html

Edited by Tihajeza
  • Hvala 1
Link to comment
3 hours ago, Aleksija said:

kaze djerlek da ce organizovati tribine da razbiju predrasude mladih prema vakcinama. odlican plan.

 

ja cu da platim da udjem na tu tribinu

 

ako smem da kazem ovde utisak, posto sam obisao laboratorije nevezano za covid, oni sto rade tamo kazu da je kinez bas slab. ono sto su merili

nije neki uzorak al nije prijalo, kao info sa terena

 

Link to comment

pa fajzer ima pad na 40% - otprilike - nakon 6 meseci, a kamoli kinez. ovi ocigledno cekaju navalu starih vakcinisanih pacijenata u bolnicu da pocnu sa davanjem trece doze.

vise ni ja ne razumem.

Link to comment
1 hour ago, dùda said:

Kog tipa panika ? Tj. od čega ? 

 

 

Pa otprilike da se ovo nikad nece zavrsiti jer se u Izraelu (koji je vakcinisan masovno) opet nesto desava sto ne sluti na dobro. Zato pitam kakve su brojke, tendencije, procene.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...