Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ili će da prepakuju fiziološki rastvor na ledinama 

kao da će neko da provali razliku

 

pekamska voda

 

U to je mnogo bezobrazno...cak i za one koji su nas 500 godina jahali.

Link to comment
Otkud Moderna u ponudi na ovom italijanskom letku? 
Taj letak je isto turske agencije, telefon se vidi.
Ko uplati uplati, niko ih neće naći ako vakcina ne bude...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Ne mogu a da ne primetim zlobno da je ovakve "preduzetnicke" marifetluke omogucio vakcinalni rasizam najbogatijih drzava na svetu koje su pozurile da grabe za sebe a "vi crnci, zuti i ostali Sloveni, bice i za vas ali malo sutra, kad Average Joe napuni svoju guzicu vakcinama do sudnjeg dana a visak stavi u atomsko skloniste za posle sudnjeg dana, usput nemojte ni slucajno da uzimate ruske i kineske vakcine, fuj to, jer za razliku od nasih finih, belih i debelih vakcina koje sluze samo zdravlju (pojedinih finih, belih i debelih, ali da ne zalazimo sad u detalje) to smece sluzi za geopoliticku promociju tih bolesnih drzava".

 

Sta god ja mislio o ovoj ogavnoj vlasti, a mislim jedno sto puta gore od svega najgoreg, zao mi je samo sto Vucic nema 7 milijardi vakcina da ceo svet vakcinise, ali da pocne od Afrike, pa makar postao takav multimilijarder za kojeg je Bil Gejts siromasni rodjak iz Podujeva. Ionako su sve sanse da kad zglajzne s vlasti nece moci da uziva u stecenom bogatstvu pa makar neka se ljudi vakcinisu i da vidimo neku vajdu od toga.

  • +1 6
  • Hvala 2
Link to comment
Quote

 

Zdravko Kevrešan, kreativni direktor u marketinškoj agenciji Drajv, kaže da će razliku napraviti angažovanje neodlučnih - onih koji čekaju nešto da bi se vakcinisali.

 

„Njima treba ponuditi slojevitiju komunikaciju, više informacija i više razloga", objašnjava Kevrešan.

 

Šta kampanja države tačno podrazumeva, kako se sprovodi i ko je za nju zadužen, BBC na srpskom nije saznao u kabinetu premijerke.

 

U telefonskom razgovoru za BBC je rečeno da je za ta pitanja nadležno Ministarstvo zdravlja.

 

Ni iz Ministarstva zdravlja nisu odgovorili na upit BBC-ja.

 

U Ministarstvu je rečeno da su to pitanja za kabinet premijerke Ane Brnabić.

 

 

 

:laugh:

 

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 4
Link to comment
1 minute ago, dùda said:

Ej bre, pa ovo je dobar rez.

Pa ok, vidim da su neki imali i x50bu odnosu na ref.granicu, ja x10

 

Drugar revax isti dan,fajzera, isto jyce radio u akvalabu ima 156 , znaci x156,doduse prelezo koronu u decembru

Link to comment
NOTICE REGARDING VACCINATION IN SERBIA

April 9, 2021

The Embassy wishes to inform all foreign citizens (without residence permit in Serbia) that it is not possible for foreign citizens to get vaccinated in the Republic of Serbia.

The Republic of Serbia is currently focused on the vaccination of its own citizens, and as until now in the further we will continue to help all our friend and neighbor countries in this fight against the Covid 19.

Based on a large number of applications, we inform foreign citizens who have expressed their interest in vaccination in Serbia through e-Government, that without receiving an invitation and confirmation with the date and location for vaccination, they should not come to the checkpoints alone because they will not be accepted.

If the possibility for vaccination of foreign citizens (without registered residence in Serbia) occurs in the next period, the public will be informed. 

Link to comment
1 hour ago, InvisibleLight said:

Ako ovaj rezultat zavisi od stresa i rokanja xalola u tom periodu to je..

Odlican ti je rezultat,  ima boljih,  a vidjala sam i slabije (u smislu broja antitela). Uzivaj,  jesi li pozitivna? Jesi  :thumbsup:

  • Wub 1
Link to comment
2 hours ago, InvisibleLight said:

Imal ko bedniji rez? :(

4 nedelje od revaxa k8nez

 

Screenshot_20210410-065438_Drive.thumb.jpg.40d7d29c9d291b5d2f2d83aa654e1085.jpg

 

E jos fali da se nerviras i oko antitela a imas ih :)

Po mom misljenju imas dobar rezultat, a veruj mi da pratim svaki dan kad negde neko na internetu objavi rezultate, ima bas dosta kineza sa losijim rezultatom ili bez antitela.

 

Fajzer je elita, njih necu da pominjem :dry:

 

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...