Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

Mislim da je više do (ne)zakazivanja nego do Vučića. Izgleda je i mlađima lakše gurati se u redu nego zakazati online i doći u svoj termin. :huh:

Kažu vakcinisano 80k danas, oboren istorijski rekord.

Link to comment
1 hour ago, slepa živana said:

prošla sam danas oko 6 pored dz u siminoj. gomila mladih čeka ispred, na staklu veliki natpis vakcinacija. oni su stvarno čekali vučića.

tenor.gif?itemid=4966396

 

Jasno je bilo odavno sta Vucic hoce da postigne svojom vakcinacijom, pisali smo vec o tome. Prvo je cekao da zamre odziv, onda je bildovao pricu o losem odzivu i svojoj vakcinaciji danima, onda se vakcinisao, danas je vec izjavio da smo oborili dnevni rekord u broju vakcinisanih. Jebi ga, providno ali radi kod vecine ljudi u Srbiji.

Link to comment
21 minutes ago, mraki said:

Mislim da je više do (ne)zakazivanja nego do Vučića. Izgleda je i mlađima lakše gurati se u redu nego zakazati online i doći u svoj termin. :huh:

Kažu vakcinisano 80k danas, oboren istorijski rekord.

 

Ne verujem u tu priču, ali nije nemoguće, danas je lik sa posla koji nije antivakser, ali je odbijao da se vakciniše procedio kroz zube da će se vakcininisati sledeće nedelje. Ozbiljno mrzi Vučića pri tom.

 

Ja više ne mogu da pohvatam šta je narodu u glavi.

  • +1 4
Link to comment

Samo nek se vakcinišu, pa šta god da je razlog, ali ja isto ne mogu razumeti da je nekome za to trebao Vučić ili ukidanje zakazivanja.

Naravno, na masovnu vakcinaciju bez zakazivanja su pozvali baš nakon njegovog vakcinisanja, kako bi on pobrao sve zasluge.

I zakazanih su verovatno pozvali više nego što bi inače.

Sve u svemu, ovako može par dana, jer nema toliko vakcina. A i stvaranje gužve nije baš najpametnije, ali o tome niko ne misli.

Edited by mraki
Link to comment
Just now, ragasto said:

Mislim da je strah. Samo se svako drugačije bori protiv njega.

 

+1

 

Odvratno je sve ovo, pokušaću da nikog ne osuđujem jednog dana, ali ću imati ozbiljnih moralnih problema s tim.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Anonymous said:

+1

Odvratno je sve ovo, pokušaću da nikog ne osuđujem jednog dana, ali ću imati ozbiljnih moralnih problema s tim.

MOguće je da grešim 300% i da samo tražim olakšavajuće okolnosti ali mi se nekako sve svodi na to. A učvrstilo mi je mišljenje to što smo sad već pregurali godinu dana od početka i što ovome niko ne vidi skori kraj, pa čak ni ona hc struja koja ovo i dalje poriče. 

Link to comment
55 minutes ago, ragasto said:

Mislim da je strah. Samo se svako drugačije bori protiv njega.

 

Strah od cega? Od vakcine? Kako su ti isti ljudi koji se plase vakcine toliko neustrasivi kad je korona u pitanju?

  • +1 1
Link to comment
Just now, harper said:

 

Strah od cega? Od vakcine? Kako su ti isti ljudi koji se plase vakcine toliko neustrasivi kad je korona u pitanju?

Strah od virusa, s tim što je kurčevitost samo odbrambeni mehanizam. Za vakcine ne mislim da je u pitanju čvrst stav, čini mi se samo da je u pitanju neodlučnost koja se lako može promeniti kada vlast bude odlučila da zaista krene u kampanju. Možda se sa njom krenulo juče, videćemo. A sad već imamo popriličan broj vakcinisanih kojima nisu otpale ruke niti su poumirali, i to znači nešto kod neodlučnih za koje cenim da su ogromna većina.

  • +1 2
Link to comment
10 minutes ago, harper said:

 

Strah od cega? Od vakcine? Kako su ti isti ljudi koji se plase vakcine toliko neustrasivi kad je korona u pitanju?

 

Strah zbog izmeštanja od normalnosti. Veliki broj ljudi ima problem da se s tim izbori i donosi imbecine odluke.

Link to comment

 

1 hour ago, Indy said:

398 miliona i kusur je dosad vakcinisano... Koliko ce jos da cekaju? ;-)

 

Englez i Francuz se ne računaju, daleko im lepa Amerika; nego jel se komšiji Peri vuče noga ili trza oko...

  • +1 3
  • Haha 5
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...