Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mozda ipak ne bude sve tako glatko. Klinac upravo dobio temperaturu. :( slinav je vec par dana i kaslje videcemo ujutru sta doktor kaze. Mi smo se vodili time da je klasicna prehlada buduci da je tek krenuo u vrtic ponovo pa su to decije standardne prehlade. Al sad vec nisam siguran. 
 

Sa druge strane nisam pametan da li onda da pomeram vakcinaciju za slucaj da dobijem nesto od njega?

Edited by nick1986
Link to comment
14 minutes ago, nick1986 said:

 

Sa druge strane nisam pametan da li onda da pomeram vakcinaciju za slucaj da dobijem nesto od njega?

Meni je lekarka na pregledu merila temperaturu i pitala imam li bilo šta od simptoma, jer bi mi u tom slučaju odložila vakcinaciju.

Link to comment
5 hours ago, arheolog1981 said:

Ja koliko znam sutra u SM će biti svega, nek me neko ispravi ako ima bolji info :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 

 

Zvao, važi za +60.

Link to comment

Jedan otrežnjujuć podatak.
Do danas, jednom dozom vakcinisamo je oko 305 miliona ljudi na planeti od 8 milijardi.

Dakle ako ste primili jednu dozu nalazite se u 3.8% ljudi na planeti.

 

Punom dozom vakcinisano je 66.7 miliona.

Ako ste primili punu dozu nalazite se u 0,8 posto ljudi na planeti!

  • +1 6
Link to comment

za vakcine sam se prijavio u subotu. danas (ponedeljak) dobio sam poziv za sredu, da primim AZ. 

 

Od decembra imam antitela, to sam pisao već. 11 tih nečega, na Igg skali gde je sve iznad 1 pokazatelj da sam dobar. 

 

Prošlo je nešto više od 2 meseca od tog testa, pa kapiram da i dalje imam antitela. 

 

Ako me sada pukne Astrozeka, kapiram da će mi jebati sve živo i mrtvo sa nuspojavama ali da će da mi nagruva antitela do jupitera.

  • +1 2
  • Haha 5
Link to comment
9 hours ago, Valkyrie said:

Pisalo je već da jače nuspojave mogu osetiti ljudi koji su preležali, valjda njihova već postojeća antitela krenu jako i do samog kraja, dok se kod Covirgina tek upoznaje organizam sa strancem. 

 

8 hours ago, Frank Pembleton said:

Znači ovi što su imali reakcije su imali antitela tj. preležali su na nogama...

.... Shiit has hit the fan!
 

Ako je ovo tacno, mamin i moj organizam se nikad nisu susreli  sa koronom (hvala svemiru!)  jer apsolutno nikakakvih reakcija nemamo na vakcinu (1. doza, bol u ramenu ne racunam). Idem da molim svemir da fajzer deluje.

Link to comment
6 hours ago, harper said:

Special note: Vadjenje brisa iz nosa je 1 zaguljena rabota. Setio sam se onih "uradi sam" testova koje su prodavali po apotekama i smejao se 15 minuta. Ja ono sam sebi nikad ne bih uradio osim ako mi zivot zavisi od toga.


Ja kad sam se usrao da sam zakacio i bio da se testiram... sestra koja je radila tad je likusa koju sam iskulirao pre ~10 godina. Oko samo sto mi nije izbila. :D 

  • Haha 8
Link to comment
2 hours ago, Alfa said:

 

Ako je ovo tacno, mamin i moj organizam se nikad nisu susreli  sa koronom (hvala svemiru!)  jer apsolutno nikakakvih reakcija nemamo na vakcinu (1. doza, bol u ramenu ne racunam). Idem da molim svemir da fajzer deluje.

 

ne brini, ni meni nista nije bilo od fajzera pa imam AT. samo kul i smireno

  • Hvala 1
Link to comment
6 hours ago, Tsai said:

 

ne brini, ni meni nista nije bilo od fajzera pa imam AT. samo kul i smireno

Jel si siguran? A da uradiš neki test?:tongue:

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...