Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

1 minute ago, Frank Pembleton said:

Jel ima smisla meriti antitela posle prve doze AZ i kada?

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Vidi ga ovaj. Tek dobio vakcinu a odmah bi da meri.

Link to comment
6 minutes ago, Frank Pembleton said:

Izvini ako sam indiskretan. Jel ti dojiš?
Po#to imam jednu rođaku koja kaže da ne sme da primi jer doji...
 

 

Da. Prijavila sam se i tek onda pitala lekare i bebinog pedijatra jel mogu i rekli mi da ne.

Zato i nisam obnavljala prijavu, pošto se svakako neću odazvati ali prilažem ovde +1 da nas ima još nepozvanih.

Link to comment
42 minutes ago, cedo said:

 

ma njemu je frka zbog putovanja :P ... nije jos cuo da se do zanzibara stze bez vakcine i bez pcr-a

156339344_739484853411153_57926927823208

 

Necu u Zanzibar, plasim se krava :D

Link to comment
22 minutes ago, Frank Pembleton said:

Jel ima smisla meriti antitela posle prve doze AZ i kada?

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Jedan sa RTSa merio odmah sutradan, sa 0,4 necega juce skocilo na 4 necega danas.

 

Video na FB

 

edit, lazem, sad proverio: posle nedelju dana merio

Edited by Caligula
Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Bilo je i ovde ljudi koji su je prelezali i pre mene i u decembru kad i ja...

 

Pa da, ja sam imala koronu početkom januara, a dobila sam poziv, Palilula. Samo što su u pitanju sve vakcine, đuture. I uopšte ne mogu da uočim logiku osim jednog rendoma™. 

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Milosh76 said:

156339344_739484853411153_57926927823208

 

Necu u Zanzibar, plasim se krava :D

 

neceg drugog treba da se plasis :D

 

bracni par iz bitole o kojem pisu danas portali zavrsili jedno u skoplju a drugo u bolnici za bubrege u strugi

znam ih, dobrostojeci, razumni ljudi, 60ih godina ... ne znam o cemu su razmisljali ... kazu da su se dobro proveli sa srpskim pevacicama

putovanje je oraganizovano preko istambula gde za tranzit letove ne traze pcr, valjda da ustede pedeset evra na aranzman od par kila

koja je sansa da ne fasujes virus na letu i tranzitu gde pri tom ides na rajsko mesto gde se sabiraju iz celog sveta svi oni koji dolaze po istom/slicnom (ne)protokolu ... i pri tom budu tamo 10 dana

da prezive samo pa nek pricaju

 

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, cedo said:

 

neceg drugog treba da se plasis :D

 

bracni par iz bitole o kojem pisu danas portali zavrsili jedno u skoplju a drugo u bolnici za bubrege u strugi

znam ih, dobrostojeci, razumni ljudi, 60ih godina ... ne znam o cemu su razmisljali ... kazu da su se dobro proveli sa srpskim pevacicama

putovanje je oraganizovano preko istambula gde za tranzit letove ne traze pcr, valjda da ustede pedeset evra na aranzman od par kila

koja je sansa da ne fasujes virus na letu i tranzitu gde pri tom ides na rajsko mesto gde se sabiraju iz celog sveta svi oni koji dolaze po istom/slicnom (ne)protokolu ... i pri tom budu tamo 10 dana

da prezive samo pa nek pricaju

 

 

Još uvek nije izmišljena najbitnija, vakcina protiv gluposti.

  • +1 1
Link to comment

Zanzibar je vrlo popularan, izgleda. Imao sam već par pacijenata koji su letozimovali tamo u poslednjih par nedelja :isuse: Stvarno mi je neverovatno da ljudi nisu u stanju da se suzdrže, mora da se ode na odmor i to je to.

Link to comment

Zanzibar je top. Bio za vikend kad sam radio u Tanzaniji. Verovatno zavisi od doba godine ali u decembru izađem ispred hotela na plažu i nema nikog u krugu 100 metara oko mene. 

E sad Tanzanija je jedna od retkih zemalja u svetu gde je vlast odlučila da ignoriše postojanje korone tako da me ne čudi ako se tamo neko zarazio ali definitivno je to mesto gde mozes da se izolujes i uzivas.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...