Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

2 minutes ago, gospa buba said:

da li vam je neko na vakcinaciji trazio neki drugi dokument osim pozivnog papira?

sent from bubamoto


 

hoće ove sa raznim dvojnim državljanstvima nekada da zezaju, pa da traže dokaz o istome

ostalima nikome niko ništa nije tražio

Link to comment
5 minutes ago, gospa buba said:

da li vam je neko na vakcinaciji trazio neki drugi dokument osim pozivnog papira?

sent from bubamoto


 

meni je doktor arapin tražio papir koji su mi dali posle prve vakcine, onaj gde piše šta su ti dali, a koji ja naravno nisam ponela. bilo je malo raspravljanja i frktanja ali sam prošla dalje. 

Link to comment

Počinje malo rame da bolucka.

 

Par utisaka od danas (sajam BGD, hala 3); organizacija maltene pa savršena. Sve ide brzo i glatko,  ni na jednom punktu nisam čekao više od 20tak sekundi, sve skupa je bilo gotovo (poneo odštampan formular) za manje od 5 minuta.

 

Btw, sem odštampanog poziva, nikakav identifikacioni dokument mi nisu tražili, mogao sam i Miloša76 da pošaljem.

 

Još jedno zapažanje, bio sam u 20% najstarijih u hali. Gomila mladog sveta se čipuje, bilo je i jedva punoletnih. E sad, ili sistem™ izvlači random dobitnike, ili se icrpeo bazen prijavljenih za Fajzer, pa su krenuli ko god se prijavio.

  • +1 3
Link to comment
Ministarka BIH čita forum, isti lingo. 
Šta bi tek trebalo Sinofarm da radi ovima što joj pljuju vakcinu
ona se brani od vuchica napadajuci vakcinu. nishta drugo nije ostalo da se napadne u formalno bezizlaznoj situaciji isuse.gif

sent from bubamoto


Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

ona se brani od vuchica napadajuci vakcinu. nishta drugo nije ostalo da se napadne u formalno bezizlaznoj situaciji isuse.gif

sent from bubamoto

 

Pa Vucic je napravio vakcinu..:D

Link to comment

Ne znam za Fajzer koga zovu. Ja se prijavio pre mesec dana, ni traga ni glasa od porukice i poziva. Danas promenio lokaciju na NBG cisto da nesto izmenim u prijavi da vidim ima li koristi.

Link to comment

Resio da proslavim dve nedelje od revakcine porcijom domacih kobaja iz "Zavicaja".:thumbup:

 

Ako osetim neke zdravstvene poteskoce da znate da nije od vakcine.:D

  • +1 3
  • Wub 1
Link to comment
Just now, harper said:

Resio da proslavim dve nedelje od revakcine porcijom domacih kobaja iz "Zavicaja".:thumbup:

 

Ako osetim neke zdravstvene poteskoce da znate da nije od vakcine.:D

A merenje antitela pre kobaja? 

Link to comment

i ja sam danas proslavljala neki dan od vakcine u jednoj basti, cetvoro vakcinisanih za stolom, dali mi pivo i rakiju, tako da trenutno svet izgleda skoro normalno :D

  • +1 7
  • Wub 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...