Jump to content

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Danas na vma spricali fajzerom vojsku. Izbacuju slike na drustv. mi mrezama oficiri i ovi civili sto rade u vojsci.

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока

  • Hvala 1
Link to comment

Ovaj deo je zanimljiv:

Quote

 

Ministarka trgovine, turizma i telekomunikacija Srbije Tatjana Matić izjavila je juče da je Memorandumom o razumevanju u oblasti turizma u uslovima pandemije korona virusa, koji treba da potpišu Srbija i Grčka, predviđeno međusobno priznavanje elektronskih sertifikata o vakcinaciji.

 

„Na taj način biće omogućen ulazak građanima obe zemlje koji su vakcinisani, dok će za građane koji nisu vakcinisani biti obavezan PCR ili antigenski test. Takođe, na granici će se raditi nasumični brzi testovi“, kazala je Matić nakon onlajn sastanka sa ministarom turizma Grčke Harisom Teokarisom.

 

Matić i Teokaris usaglasili su stavove o potpisivanju zajedničkog Memorandum o u oblasti turizma u uslovima pandemije korona virusa koji će važiti do 1. oktobra.

 

 

Link to comment
10 hours ago, Joe D said:

valjda je poenta posta bila da se dragance pohvali da ide kod dobre picke na masazu :unsure:

 

I sada nam je hvali kada je fasovala koronu.:laugh:

Link to comment
5 hours ago, Anonymous said:

 

Ispada da me je zajebala ova što mi je pričala za Vračar. Verovatno je haos bio dok nisu stopirali ljude bez prijave. Sad moram na sajmište, videćemo na šta će to ličiti.

 

Daju vakcine na Sajmistu? :ohmy:

Link to comment

Pelcovali me u utorak u Kikindi kineskom, koliko pratim po vestima odradjeno je vec 10-15% stanovnistva u gradu. Nije ni cudo, 2x smo vec zesci cirkus imali, nit manjeg kurca nit vece dreke sto se kaze. :D Cale primio isto, ok je za sad sve. 

Ocekivao sam da ce me zvati na leto. :laugh: Cekao sam 2 nedelje. Lepo zovu i sutradan da pitaju kako ste. 

https://www.novosti.rs/srbija/vesti/958943/vakcinacija-ponovo-samo-jednom-mestu-zatvoren-drugi-punkt-kikindi

Edited by Plajvi
  • +1 2
Link to comment
4 hours ago, Plajvi said:

Pelcovali me u utorak u Kikindi kineskom, koliko pratim po vestima odradjeno je vec 10-15% stanovnistva u gradu. Nije ni cudo, 2x smo vec zesci cirkus imali, nit manjeg kurca nit vece dreke sto se kaze. :D Cale primio isto, ok je za sad sve. 

Ocekivao sam da ce me zvati na leto. :laugh: Cekao sam 2 nedelje. Lepo zovu i sutradan da pitaju kako ste. 

https://www.novosti.rs/srbija/vesti/958943/vakcinacija-ponovo-samo-jednom-mestu-zatvoren-drugi-punkt-kikindi

Pa normalno da zovu trebaju kinezima podaci o nezeljenim dejstvima, kako bi vakcinu mogli da registruju u eu, kada se zavrsi ovaj experiment na pola miliona zamorcica :happy:

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, gone fishing said:

Pa normalno da zovu trebaju kinezima podaci o nezeljenim dejstvima, kako bi vakcinu mogli da registruju u eu, kada se zavrsi ovaj experiment na pola miliona zamorcica :happy:

 

Ako je to bio uslov da nam stignu vakcine, neka. Pod slicnim uslovima su i Izraelci nabavili Pfizer za svoje.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, SNARC said:

 

Ako je to bio uslov da nam stignu vakcine, neka. Pod slicnim uslovima su i Izraelci nabavili Pfizer za svoje.

Ne pratis sta ti prica predsednik :happy:

- on kaze da ce se boriti da pre maja-juna nabavi novu kolicinu vakc od brata sija

- to bi znacilo da u feb martu i apr nisu ni planirane nove isporuke

- srecno mu bilo sa ubedjivanjem pucanstva da se cijepi u junu kada se brojevi novookuzenih spuste na dvocifren po danu

- videli smo da je dovoljno zabraniti proslave matura punoletstva i svadbi za 300 zvanica da brojevi od maja do oktobra budu dvocifreni :D

Link to comment
13 minutes ago, gone fishing said:

- srecno mu bilo sa ubedjivanjem pucanstva da se cijepi u junu kada se brojevi novookuzenih spuste na dvocifren po danu

 

 

O ovome i ja stalno razmišljam, moram da priznam pomalo sebično - u fazonu aj ljudi da završavamo s ovim više a ne da razmišljam o ćelijskom imunitetu i da opet čekam sledeće godine SMS za vakcinaciju.

Link to comment
18 minutes ago, gone fishing said:

 

- srecno mu bilo sa ubedjivanjem pucanstva da se cijepi u junu kada se brojevi novookuzenih spuste na dvocifren po danu

- videli smo da je dovoljno zabraniti proslave matura punoletstva i svadbi za 300 zvanica da brojevi od maja do oktobra budu dvocifreni :D

Lepo bi bilo da cifre u junu bude takve ali nisam bas siguran da ce biti tako, niti su brojevi od maja do oktobra bili dvocifreni.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...