Jump to content

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

1 hour ago, Milosh76 said:

Da li je neko u poslednjih nedelju-dve primio ili je pozvan da primi Fajzera, makar to bila i druga doza? Ili Sputnjik vakcinu?

 

zaposleni na infektivnoj (bar oni koji su uspeli da ne fasuju konrada do sad) su se odavno i revakcinisali, još prošle nedelje.. oni su bili u onoj prvoj turi koja je stigla pre nove godine..

ovih dana se drugom dozom cepi klinički i ostale kovid bolnice.. 

  • +1 1
Link to comment
 
[emoji38]ol:  ovo mi je bukvalno rekla preko telefona
poznajem kraj, poznajem majke. djecesh bolje biggrin.png


el neko zna da li je iko od starijih sugradjana civila u zemunu zvan za fajzera?

sent from bubamoto


Link to comment
4 minutes ago, gospa buba said:

el neko zna da li je iko od starijih sugradjana civila u zemunu zvan za fajzera?

 

ja se celo jutro dopisujem sa službama. Prijavili smo se preko zdr ustanove, kada možemo da očekujemo, POŠTOVANI, SVAKOG DANA OD 14h do 15h U DOMOVIMA ZDRAVLJA! KOLEGIJALNI POZDRAV! Ali, prijavili smo se za Pfizer, ministarstvo je izostavilo informaciju čime se vakcinišemo NISMO NADLEŽNI, ZOVITE BATUT, Batut ne odgovara.

 

Mislim, znam odgovor i znam da nema, ali čisto da prodjem sistem..

Link to comment
 
ja se celo jutro dopisujem sa službama. Prijavili smo se preko zdr ustanove, kada možemo da očekujemo, POŠTOVANI, SVAKOG DANA OD 14h do 15h U DOMOVIMA ZDRAVLJA! KOLEGIJALNI POZDRAV! Ali, prijavili smo se za Pfizer, ministarstvo je izostavilo informaciju čime se vakcinišemo NISMO NADLEŽNI, ZOVITE BATUT, Batut ne odgovara.
 
Mislim, znam odgovor i znam da nema, ali čisto da prodjem sistem..
jasno. bice nekad mozda.

sent from bubamoto

Link to comment
7 hours ago, Caligula said:

Jeri dobio neko iz Zemuna poziv?

 

Ili mi na kraju

Moja majka u ponedeljak. Ima vise od 75 godina. U Silerovoj, bilo je dosta zakazanih.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Tihajeza said:

Kako se prepravlja prijava za vakcinu? Muž se popišmanio, kaže dodaj kineza. Kad uđem u e-upravu, vodi me na link da sve popunjavam ponovo.

idi na email koji si dobila kao potvrdu. tu imaš link za izmenu, a porebno je da opet uneseš sve podatke

 

ja danas dodao sve, sem kinezatm

Edited by kud u maglu Simoviću
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Tihajeza said:

Kako se prepravlja prijava za vakcinu? Muž se popišmanio, kaže dodaj kineza. Kad uđem u e-upravu, vodi me na link da sve popunjavam ponovo.

 

Popuni ponovo. Sve ti pamti od podataka kad si se prvi put prijavljivala, pojavljuje ti se u padajucem meniju kad kliknes na odgovarajuci prozor. Bukvalno 20 sekundi posla.

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...