Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tako je. Nbgd fontana, grobarski kraj. Sramota je da to SNARC ne zna. 

:fantom:

Još nas isterali iz te hale zbog masovne vakcinacije (KK Partizan). Nije da nije trebalo, nego me čudi da ne zna naš drugar.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
1 hour ago, morgana said:

imamo li neki lajv sa sajma, krenula bih tamo ako red nije kilometarski?

oko 10 jutros je bilo više hiljada ljudi po izveštavanju n1

u 11 se otvara za veća hala u kojoj će biti 30 vakcinatora, samo što tamo prvenstvo imaju firme koje su se grupno prijavile.

ono što je još korisno, radnim danima će raditi od 9 do 20h.

  • Hvala 1
Link to comment

Naš data za par nedelja će biti ili najbolja ili najgora reklama za kinesku vakcinu u Evropi. Ako bude šljakala odlično, ne vidim zašto je ne bi odobrili i u EU.

Link to comment
40 minutes ago, Mos said:

Naš data za par nedelja će biti ili najbolja ili najgora reklama za kinesku vakcinu u Evropi. Ako bude šljakala odlično, ne vidim zašto je ne bi odobrili i u EU.

zašto naš kad se emirati odavno čipuju sa kinezom ?

oni su čini mi se i prijavili nešto kao 86% efikasnost, a čipovali su nekoliko miliona

 

ili sam od silnih informacija sve pobrkala :D

Edited by dùda
Link to comment
1 hour ago, BlackGeorge said:

Tako je. Nbgd fontana, grobarski kraj. Sramota je da to SNARC ne zna. 

:fantom:

Još nas isterali iz te hale zbog masovne vakcinacije (KK Partizan). Nije da nije trebalo, nego me čudi da ne zna naš drugar.

 

Ne rabota, brate moj po patnji..ne pelcuju tamo, pitao ja.

 

Mislim da ce nam biti lakse u provinciji da to obavimo nego u Bg.

 

edit @Apollo Creed

 

Zgodan si, muzevan si..dopadas mi se.

Edited by SNARC
  • Haha 1
Link to comment
8 minutes ago, Caligula said:

Btw vise ne pustaju padobrance na vakcinu? Ivan Ivanovic vracen sa Batuta jer nije imo poziv

Vrv će da lagano ukidaju, kako budu krpili organizaciju. Jebaga, prošo mi voz, kako se čini. Ako u Halu 3 privode zaposlene u JKP, a botove uvode na zadnje ulaze preko reda, dok korisni idioti šeruju Đilasove izjave o vakcinaciji od pre pola godine, imamo u toku prebacivanje naprdnjačkih resursa na organizaciju vakcinacije.  

Link to comment
23 minutes ago, Caligula said:

 

 

Btw vise ne pustaju padobrance na vakcinu? Ivan Ivanovic vracen sa Batuta jer nije imo poziv

 

Možda samo Batut, ne znači da će tako biti na sajmu. 

Link to comment

Hm.

 

Ja se juce re-prijavio jer sam morao da uz fajzera i astra zeneku dodam kineza da bih uopste bio pozvan. Ali kasno sam se re-prijavio jbg.

 

Vidim po fejCbuku nekoliko mojih prijatelja 30+ se vakcinisalo kinezom, mislim da cak ni ja to ne bih radio u tim godinama, sto naravno ne znaci da su se zajebali

Edited by Caligula
Link to comment

jutros primile majka i ja, bogami, pored nas dve, ostalo sve muske dedice od po stotinu ljeta, i to njih puuuno. kazu da moze da se provuce poneko bez poziva (ima zakazanih koji se jednostavno ne pojave), ali je guzva iz dana u dan sve veca. mene solidno boli ruka, cak mi i prsti pomalo trnu, a imam i nesto kao temperaturicu - prva sam koja pominje bilo kakve reakcije od svih sa kojima sam pricala :)

e da, majka moje drugarice je navodno prespavala ceo dan nakon vakcinacije.

svi veoma ljubazni, mada izgleda vec umorni od ponavljanja istog teksta.

  • +1 5
  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...