Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

17 minutes ago, omiljeni said:

ali ne bi smeli da se traže timski. 2017/18 su im nosioci igre bili Jokić, Harris, Murray, Barton i Millsap, 3 godine kasnije sve isto

ostali timovi su od tada uglavnom promenili bar po 3-4 startera.

Milsapa je pojela starost, Geri i Barton su imali povrede od tog vremena i vise nisu na nivou na kome su bili. 7 novih igraca je cini mi se doslo u predsezoni. A otisli su neki koji su bili standardan deo rotacije. Potrebno je vreme da se redefinisu uloge. Ono sto se u Denveru uvek znalo je sta se ocekuje od Jokica i Dzamala. Ostali su vazda u procesu trazenja i prilagodjavanja.

Link to comment
Imali su svega 9 izgubljenih. Ključ je da Geri i Barton ne šutiraju 3-17
Ne pričam samo na osnovu ove utakmice. Jokić je imao 6 izgubljenih lopti, prosek u sezoni mu je preko 4, Mareju skoro 2, ostali su tu oko 1 u proseku.
Link to comment
1 hour ago, booyaka said:
4 hours ago, Time Crisis said:
Imali su svega 9 izgubljenih. Ključ je da Geri i Barton ne šutiraju 3-17

Ne pričam samo na osnovu ove utakmice. Jokić je imao 6 izgubljenih lopti, prosek u sezoni mu je preko 4, Mareju skoro 2, ostali su tu oko 1 u proseku.

 

Jokić nije problem

  • +1 1
Link to comment

Čovek igra MVP sezonu za pamćenje, naravno da nije on problem. Pritom je Jokić za Mareja Brus Boven iz najboljih dana što se tiče odbrane. Da su sinoć pogodili neki normalan broj otvorenih šuteva iz onih ofanzivnih skokova i povratnih lopti Jokić bi imao 15 asistencija na ovih 35 poena a Denver bi dobio. Heris ne igra ništa ali bar pokušava da igra odbranu mada kako je sinoć par puta Mičel proleteo pored njega... Barton je priča za sebe, Denver kako igra sistemski tu nema mesta za njega, eventualno da promene način igre u drugoj petorci i tu stave njega da uzme 15 šuteva za 15 minuta. 

 

Moraju da naprave trejd kako znaju i umeju i dovedu bitnog igrača makar dali i pola tima. Sad imaju šansu da iskoriste Jokića i ko zna kad. 

 

I Meloun je nezadovoljan timom, ovo se ne može svaliti na njegova pleća. Usrali su motku na leto. Juče pre utakmice kaže nije ovo nastavak serije sa Jutom iz Orlanda, ovo je novo sve, naš tim nije taj tim. Ne kaže da je Juta drugi tim sa Bojanom i Fejvorsom i Kolnijem koji igra sjajnu sezonu, kaže za njih, jasdno se vidi da je nezadovoljan. 

Edited by theanswer
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

ne znam samo kakav trade bi ih spasio. holidaya su propustili, mada sigurno nisu bili spremni dati 4 picka prve runde ili mpj-a.

 

beal ce vrlo verovatno biti ubrzo dostupan ali ni on nece resiti problem defanzive.

 

tuckera bi mogli dovesti ali opet ce ostati krater na bekovskim pozicijama...

Link to comment

sem vesini nedavno rece da je tim koneli budala ako odmah ne trejduje za lerija nensa zuniora. znaci to je ozbiljan covek a ne neki koloradski prdavac

 

sto se mene licno tice, ne znam da li sam pristalica ideje o trejdu, jer nekako mi gasi magiju, jer ipak #wedontskipsteps, #welcometothefamily. nekako ce denver izgubiti posebnost i postati  ko svaki drugi tim koji uzima tudje igrace, a svi mi navijamo za njih bas zato sto razvijaju sopstvene talente. svaki tim moze da trejduje...

Link to comment
42 minutes ago, 189- said:

sta snjim?

 

em nije ono sto se ocekivalo od njega em bi bio preskup. a nisam ni siguran da bi ga toronto pustio nakon sto su izduvali za antetokounmpa i hardena.

 

Pa je l' razocaranje i preskup ili ga ne pustaju jer je dobar. Ne moze oba :D

Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...