Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

5 hours ago, goofs said:

jbt NBA i ćivot, Karisu Lavertu na lekarskim u Indijani nasli potencijalni tumor na bubregu :/ pitanje je da li bi to otkrio u dogledno vreme da nije bio trejdovan

"potencijalni tumor" je garant neko sviranje kurcu koje otprilike 78 - 92 % svakolike populacije ima u svakom uzrastu al' njih jos redje trejduju nego KLVta... 

Link to comment

sve je to q od ovce.

kad bude stani-pani, jedan ce otici na duhovni put samospoznaje, drugi ce da bude povredjen/"povredjen"/uvredjen a treci ce mozda da i zaigra.

 

btw, ne bi me iznenadilo da ovog hardena strefi srcka.

cudno dise :)

Link to comment

Netsi imaju još deo MLE i par mesta u rosteru, dobiće i disabled player exception za Dinvidija, daleko su oni od kompletiranja tima. Brusa Brauna koji kida i za kog se znalo da će da kida su doveli nizašta maltene iz Detroita. Kao su dali pik za Šemeta a za ovog dali Musu ili šta ti znam u tom trejdu, faktički im Detroit ubacio igrača jer eto tako njima ne treba. Imbecili. 

 

Večeras Denver - Juta.. 

 

Da dodam da KD igra bez nekog pada posle povrede, Harden nije sklon povredama, znači ostaje ravnozemljaš kao upitnik, ja mislim da oni mogu uzeti Istok sa adekvatnim dodacima u rosteru i bez njega. 

Edited by theanswer
Link to comment
13 minutes ago, theanswer said:

sa adekvatnim dodacima u rosteru

To je to. Pitanje je samo sta je 'adekvatno' u poredjenju sa - recimo - onim OKC, onim GSW i onim Hjustonom. Mis'im - lepa prilika - ako je iskoriste bice zanimljivo u finalu. 

Link to comment
35 minutes ago, theanswer said:

Netsi imaju još deo MLE i par mesta u rosteru, dobiće i disabled player exception za Dinvidija, daleko su oni od kompletiranja tima. Brusa Brauna koji kida i za kog se znalo da će da kida su doveli nizašta maltene iz Detroita. Kao su dali pik za Šemeta a za ovog dali Musu ili šta ti znam u tom trejdu, faktički im Detroit ubacio igrača jer eto tako njima ne treba. Imbecili. 

 

dali su i pik druge runde za browna, što je poštena cena. brown je dobar igrač, ali s očiglednim limitima.

Link to comment
1 hour ago, Calavera said:

 

dali su i pik druge runde za browna, što je poštena cena. brown je dobar igrač, ali s očiglednim limitima.

 

Vredi Braun dosta više od random pika druge runde.

Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...