Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

3 hours ago, goofs said:

Ma da, Fins Fleet napisao da ga ne krivi sto ne gleda OKC.

Sa ljudske strane. O jbt nemoj tako ozbiljno o Hollingerovim novinarskim kvalitetima.

Link to comment

NBA objavljuje za sedam dana najvecih 75 igraca u istoriji lige, zarad 75 godina postojanja. Isto su odradili i 1996, tada 50 velikana je odabrano u posebno drustvo. Secam se da je izasla i knjiga "50 velicanstvenih", Vladimir Stankovic ju je pisao, dobrih nekoliko godina tada mi je (tada 10godisnjaku) bila ko biblija.

 

1997-50-greatest-players-group-1536x1280

 

Spoiler

Kareem Abdul-Jabbar, Nate Archibald, Paul Arizin, Charles Barkley, Rick Barry, Elgin Baylor, Dave Bing, Larry Bird, Wilt Chamberlain, Bob Cousy, Dave Cowens, Billy Cunningham, Dave DeBusschere, Clyde Drexler, Julius Erving, Patrick Ewing, Walt Frazier, George Gervin, Hal Greer, John Havlicek, Elvin Hayes, Magic Johnson, Sam Jones, Michael Jordan, Jerry Lucas, Karl Malone, Moses Malone, Pete Maravich, Kevin McHale, George Mikan, Earl Monroe, Hakeem Olajuwon, Shaquille O’Neal, Robert Parish, Bob Pettit, Scottie Pippen, Willis Reed, Oscar Robertson, David Robinson, Bill Russell, Dolph Schayes, Bill Sharman, John Stockton, Isiah Thomas, Nate Thurmond, Wes Unseld, Bill Walton, Jerry West, Lenny Wilkens, James Worthy

 

E sad, nagradno pitanje :D kojih 25 igraca biste dodali ovoj listi? Shaq je cini mi se najmladji, tako da u obzir dolaze svi oni koji su dosli posle njega. Cenim da NBA liga nece ovako gledati na stvari, mozda ce i nekoga izbaciti, a ubaciti vise novijih igraca, ali nema veze, lakse je da se igramo ovako.

 

Moji pikovi, bez nekog posebnog redosleda:

Spoiler

Lebron James, Kobe Bryant, Steve Nash, Vince Carter, Dirk Nowitzki, Kevin Garnett, Tim Duncan, brat Janis, Allen Iverson, Steph Curry, Kevin Durant, James Harden, Russell Westbrook, T-Mac, Chris Paul, Chris Webber, Damian Lillard, D-Wade, Melo, Ray Allen, Gary Payton, Yao Ming, Tony Parker. 

Ostaju jos dva mesta, jedno ubedjen sam ide bratu Lukari, po istom principu po kom je Shaq izabran u inicijalnu grupu - kratko u ligi, nisu jos uvek dovoljno pokazali, ali svima je jasno o cemu se tu radi i sta sledi.

Poslednje mesto - debeli konjusar? Ima li sanse? 3x NBA team, 3x all-star, 1x MVP.

honorary mentions za ljude koji nikako nisu imali srece sa povredama u karijeri - DRose i Grant Hill, Micheal Redd, pa i Bosh bi mogao u tu kategoriju, kao i neke cije ludilo im je stalo na put do zvezda i koji su sami sebi bili najveci protivnici - Gilbert Arenas i Kyrie Irving.

 

  • Wub 1
Link to comment

Mojih 25, bez nekog reda:

 

1. Timmy D

2. LeBron

3. Kobe

4.Dirk

5. Durant

6. Wade

7. Manu

8. Ben Wallace

9. Tony Parker

10. Kidd

11. Nash

12. Steph

13. Garnett

14. Pau Gasol

15. Kawhi

16. Webber

17. Iverson

18. Vinsanity

19. Gary Payton

20. T-Mac

21. Ray Allen

22. Harden

23. Giannis

24. Melo

25. Jokić

 

Edited by napadaj
  • -1 1
Link to comment
13 minutes ago, omiljeni said:

Nema ni Westa na toj fotki
A za 75 ce da dodaju 25 novih igraca ili mogu i nekog starog koji nije upao u 50?


Mislim da ide blanko novo glasanje, tako da moze sve, i da upadne neko matoriji koji nije bio u 50, i da bude 30 milenijalaca, a neko da ispadne od originalnih.

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

Mojih 25, bez nekog reda:

 

1. Timmy D

2. LeBron

3. Kobe

4.Dirk

5. Durant

6. Wade

7. Manu

8. Ben Wallace

9. Tony Parker

10. Kidd

11. Nash

12. Steph

13. Garnett

14. Pau Gasol

15. Kawhi

16. Webber

17. Iverson

18. Vinsanity

19. Gary Payton

20. T-Mac

21. Ray Allen

22. Harden

23. Giannis

24. Melo

25. Jokić

 


Dobio si thumb down jer ti na spisku nema Peje :mad:

Link to comment
1 hour ago, goofs said:


Mislim da ide blanko novo glasanje, tako da moze sve, i da upadne neko matoriji koji nije bio u 50, i da bude 30 milenijalaca, a neko da ispadne od originalnih.

 

Ako je tako, to nema mnogo smisla. Tih 50 bi trebalo da su zacementirani, jer su oni obelezili prvih 50 godina. Sledecih 25 je obelezilo narednih 25 godina, meni je glupo ubaciti 30 novih, a izbaciti neke starije. Mozda se mi danas njih ne secamo, nismo ih ni gledali, ali su obelezili svoje vreme i svi zasluzuju da ostanu na listi..

  • +1 5
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...