Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

On 27.9.2021. at 1:27, arheolog1981 said:

Truth49e8637278318792358cd93c5c2c34ec.jpg

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 

 

 

Izgleda da sam NBA nece praviti problem nevakcinisanima - to je ostalo u jurisdikciji gradova domacina... 

 

 

Link to comment
13 hours ago, pbg12345 said:

nije posteno bas uzimati proslu sezonu, posebno prosli PO kao reper za bilo sta

starteri na bekovskim pozicijama su im bili 30 godisnji ruki i covek koji je veci deo sezone proveo van lige bez ugovora

 

nije denver favorit za titulu, nisu favoriti ni da udju u finale zapada, ali nesto ne vidim da oni vuku neke pogresne poteze

 

Evo ti pogrešan potez. Max ugovor igraču koji ne da ne igra odbranu nego ne zna gde se nalazi na parketu nekad, koji ne zna da spusti loptu na parket i iskreira nešto sebi osim šuta i koji ima jako upitno donošenje odluka na terenu. Pritom nije da nema istoriju povreda i jebeni je antivakser. 

  • +1 1
Link to comment

Jbg, svi ste u pravu. Nisu trebali da ga puste, ali da je preplaćen - oooo da. Kao da ništa osim fokin maxa ne postoji u pregovorima.

Koliko timova je uopšte bilo zainteresovano za njega?

Link to comment

MPJ je tek napunio 23 godine. Prvu sezonu u NBA nije ni igrao, oporavljao se od povrede. Takodje nije igrao godinu i jace ni pre drafta. Da, jeste rupetina u odbrani. Ofanzivno je i sada odlican suter. Napredovace, radi individualno, Denver sigurno ima razvojni plan za igraca kome daju max. Ne znam cemu panika. Preplaceniji su mi bili Milsapara i kleti Plamli no MPJ sad.

  • +1 2
Link to comment

Ostaviše Bartona koji ce da se izdobija jos dodatnom iluzijom bitnosti dok nema dzamala, a tad je najpogubniji.

MPJ napreduje vidno iz meseca u mesec. Nije bilo šanse da ga ne produže.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...