Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

osteceni su samim tim sto su bookeru izmislili tri faula od kojih je najocigledniji bio onaj flop koji je beverley prodao sudijama na minut do kraja.

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, Sundance Kid said:

osteceni su samim tim sto su bookeru izmislili tri faula od kojih je najocigledniji bio onaj flop koji je beverley prodao sudijama na minut do kraja.

Flop jer ga je udario posred lica. Ajd ne lupaj

Link to comment
41 minutes ago, NevenMan said:

Flop jer ga je udario posred lica. Ajd ne lupaj

 

prvo, pripazi na recnik, a drugo, zakacio ga je rukom u predelu grudi sto je mali floper iskoristio da se baci na zemlju i uhvati za lice.

Link to comment
1 hour ago, Sundance Kid said:

 

 sto je mali floper iskoristio da se baci na zemlju i uhvati za lice.

 

kris pol se vratio na teren? drago mi je da je okej

 

edit: mozda misli ne kema pejna

Link to comment
2 hours ago, NevenMan said:

Flop jer ga je udario posred lica. Ajd ne lupaj

 

Pre "udarca u lice" je Beverli uveliko vukao za dres Bookera što je stariji dogadjaj od Bookerove ruke, ali sudije taj detalj ne žele da vide. 

Link to comment
49 minutes ago, fancy claps said:

 

kris pol se vratio na teren? drago mi je da je okej

 

edit: mozda misli ne kema pejna

 

nisam primetio da cam payne gradi karijeru na niskim udarcima i floppingu, po cemu je pat bev najpoznatiji. ali okej, svako ima svoj ugao gledanja na stvari.

Link to comment

Moje neko viđenje utakmice je da je kriterijum bio od umereno za kliperse, a pred kraj do ivice da im sude kao da su Lejkersi u pitanju.

Link to comment
2 hours ago, Sundance Kid said:

 

prvo, pripazi na recnik, a drugo, zakacio ga je rukom u predelu grudi sto je mali floper iskoristio da se baci na zemlju i uhvati za lice.

da pripazim na recnik, hoces da me bijes? Pogledaj ponovo snimak ili nabavi novog ocnog lekara

Edited by NevenMan
Link to comment
1 hour ago, ducca said:

 

Pre "udarca u lice" je Beverli uveliko vukao za dres Bookera što je stariji dogadjaj od Bookerove ruke, ali sudije taj detalj ne žele da vide. 

Vukli su jedan drugoig, dok ovaj sto izgleda kao da se printer pokvario kad ha je otac pravio nije udario u lice. Jos da bude srecan sto nije bio flagrant ili sto ih nije kostao pobede.

Link to comment
8 hours ago, theanswer said:

Sad sam video završnicu, zašto pobogu Klipersi nisu preuzimali sve na 0.9

neverica kako su odigrali tako bitnu odbranu

Link to comment
44 minutes ago, NevenMan said:

da pripazim na recnik, hoces da me bijes? Pogledaj ponovo snimak ili nabavi novog ocnog lekara

 

naravno da ne jer ovo je civilizovan deo neta. ali taj pokusaj diskreditovanja sagovornika, ne lupaj i slicno, ne prilici odrasloj osobi.

 

pozdrav.

  • +1 3
Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...