Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

Najbolji klip na temu Big3 u tenisu - neki matori crnac - onako u prolazu - objashnjava kako su i Nadal i Djokovic svoju igru unapredili da bi mogli da se takmice izmedju sebe i sa Rodjom. Rodja je taj deo - aj' da ne kazemo zanemario - al' opasno izbagatelisao - iz razloga sto a) nije imao kapaciteta da se popravi, b) nije se dovoljno potrudio, c) mislio da je i takav kakav je dovoljno dobar i d) i jedno i drugo i trece zajedno...

Zasto ovo pishem ovde - zbog vola glupog Bena Simonsa. Njemu ne treba da ide u teretanu ovog leta nego negde kod psihologa i/ili psihijatra - nesto kao sto je navodno AC Green ishao kod Anthony Robbins-a. Ili kod nekog klinickog, zasto ne.

Link to comment

Ben Simmons attempted three total 4th quarter shots in seven games.

 

Citam twiter i mimove o Simmonsu i Riversu 😆😆😆

Edited by pp34
Link to comment
1 minute ago, pp34 said:

Ben Simmons attempted three total 4th quarter shots in seven games.

 

Citam twiter i mimove o Simmonsu i Riversu 😆😆😆

Rivers covek prosle godine Kliperse, ove godine 76erse... #jeza

Link to comment
On 7.6.2021. at 0:21, Djolle said:


Ipak 8 od 8,

Da probam opet
Hawks in 6
Bucks in 6

Nuggets in 7
Clippers in 6


3 od 4 pobednika serije :)

Bucks in 5
Clippers in 6

Link to comment

3 od 4 pobednika serije [emoji4]

Bucks in 5
Clippers in 6
Opet se kladiš protiv Finiksa, ne valja ti to :)

In other news, trust the process :D



Sent from my M2002J9G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Na stranu zajebancija sa Junetom Simonsom greota ce da bude ako Embid krene sad da boluje ili 'ostane bez noge' i taj rad. Mis'im - on je ako ako hoce™ al' ne ide to sad ekipom koj kurcem ne mrda, ne?

Link to comment
8 minutes ago, arheolog1981 said:

Opet se kladiš protiv Finiksa, ne valja ti to :)
 


Prošli put je bilo navijački za Denver :). I Sad su verovatno Sansi favoriti (zavisi i od toga kad se Pol vraća), ali Klipersima odgovara kad su bez pritiska pa sam igrao na iznenađenje.

Link to comment

Kakva pičketina je ovaj Embid jebote, to je horor. Prelomilo meč nekucanje na  minuta do kraja, i na kraju samo ubaci "ok, i ja sam izgubio loptu" 3 napada kasnije, ali to nema veze. Sreća pa takav šupak nije prošao dalje. Bog mi je onaj Kolins sa onom majicom :hail:

Često sam čitao kako pljujete Gala, ali taj čovek ima cojones i samopouzdanje a i dovoljno veštine da to pretvori u korist. 

Trae je kao što rekoh virtuoz ali Atlanti treba pod hitno više kontrole u napadu, previše je tu divljanja, zaletanja u meso, 1on1 u prvih 5-7 sekundi napada, itd. Na tom nekom taktičkom planu sve je to jako slabo i neorganizovano, nisam uopšte oduševljen. Jedan od razloga što Bogdan ne može se sastavi /svakako ne presudni/ je što lopta, ako je on ne prevede, retko dolazi do njega, i onda kada dođe, opali je momentalno i dosta je tu nerezonskih i neizrađenih šuteva. 

Edit: Luka ispred Traea u bilo koje doba dana i noći samo zbog bolje organizacije i smirenije igre u napadu. Trae baca one ludačke El Ej apove non stop, ali mislim da Luka bolje utiče na ceo tim.

Edited by Mil@n
Link to comment
30 minutes ago, Mil@n said:

Kakva pičketina je ovaj Embid jebote, to je horor. Prelomilo meč nekucanje na  minuta do kraja, i na kraju samo ubaci "ok, i ja sam izgubio loptu" 3 napada kasnije, ali to nema veze. Sreća pa takav šupak nije prošao dalje. Bog mi je onaj Kolins sa onom majicom :hail:

Često sam čitao kako pljujete Gala, ali taj čovek ima cojones i samopouzdanje a i dovoljno veštine da to pretvori u korist. 

Trae je kao što rekoh virtuoz ali Atlanti treba pod hitno više kontrole u napadu, previše je tu divljanja, zaletanja u meso, 1on1 u prvih 5-7 sekundi napada, itd. Na tom nekom taktičkom planu sve je to jako slabo i neorganizovano, nisam uopšte oduševljen. Jedan od razloga što Bogdan ne može se sastavi /svakako ne presudni/ je što lopta, ako je on ne prevede, retko dolazi do njega, i onda kada dođe, opali je momentalno i dosta je tu nerezonskih i neizrađenih šuteva. 

Edit: Luka ispred Traea u bilo koje doba dana i noći samo zbog bolje organizacije i smirenije igre u napadu. Trae baca one ludačke El Ej apove non stop, ali mislim da Luka bolje utiče na ceo tim.

 

Porzingis se ne slaže s ovim.

 

Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...