Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

e jbg sad, ako ce dejvis propustiti veci deo sezone i lebron u ovim godinama dobar deo sezone, a onda u PO funkcionisati kao svajcarski sat, alal im kurac

na papiru jesu izuzetno jaki, ali ostaje da vidimo kako ce to itgledati kad dodje PO, ne bih se ja uopste kladio u ovom trenutku da ce oni biti broj 1 za izbegavanje

Edited by pbg12345
Link to comment

jbg, zasluzili su to posle one serije protiv nagetsa :D

 

mada, mislim da su jaci ove sezone, makar za ibaku

ali tu ce najvaznije biti da li ce u PO lenard biti ona zver iz toronta sto bi ih dovelo u najuzi krug favorita uz ikakvu pomoc pre svega dzordza ili ce biti tek "prosecan allstar" uz dzordza koji samo misli da je u stanju praviti razliku na najvisem nivou gde su onda vidjeni za ispadanje u prvom ili drugom krugu

Link to comment
17 minutes ago, Mos said:

Ako bi se sezona zavrsila danas isli bi na Portland, pa na Finiks/Dalas. Tesko da moze laksi put da im se potrefi do finala zapada. 

tacno da

sa druge strane mislim da nikom ne bi bilo narocito iznenadjenje da ispadnu od bilo koje od tih ekipa

a prosle sezone pred PO tako nesto bi se smatralo za ogromno iznenadjenje

 

i ako ostane ovaj raspored, bice na neki nacin "steta" jer ce u onom drugom delu kostura ostati tri verovatno top ekipe na zapadu, plus vrlo zanimljivi dal gsw, dal memfis

Link to comment
Fila urinira po Klipersima. Jebo tim koji ja pohvalim..
A ESPN ne odustaje...

Prva grafika most games missed by mvp, Bill Walton 24, Embid 18. Pa onda mvp kandidati, redom Embid, Jokić, LeBron, Harden, Janis tim redosledom.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...