Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

sve shvatam brt, ali možda sad nije vreme za rasnu borbu. :unsure: možda je vreme da se zakopaju ratne sekire. Bar dok ne vidimo kaki je taj novi i šta mu je plan.

ono što hoću da kažem, podržaću i 11 Hitlera da treniraju Timberwolvese ako će Vandy dobiti 25+ minuta po utakmici

očajnički mi je potreban neki protagonizam, krvarim obilno i na sve strane:

 

rbGSqaM.png

Link to comment

Kris Finč je po svim relevantnim pričama odličan trener. Zašto je koji kurac bitno šta Lilard igrač druge ekipe ima da kaže o treneru protivničke ekipe u istoj ligi nisam pametan da saznam. 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

Kris Finč je po svim relevantnim pričama odličan trener. Zašto je koji kurac bitno šta Lilard igrač druge ekipe ima da kaže o treneru protivničke ekipe u istoj ligi nisam pametan da saznam. 

te "relevantne priče", to se na narodnom jeziku zove vojovodo-serdare, a u stručnoj literaturi sektašenje.

niko neće za svog asistenta reći da je truba od trenera, već će da ga hvali i gura prema gore. jer su oni kao mafija. ili kao ejvon dame. svako grinda poene za sebe, al grindaju i za onog iznad sebe koji ga je uključio u piramidu.

tako ste nedavno hvalili i onog iz Thundera da je dobar, pod parolom "samoniklo dete iz G-league". ja pogledam o čemu se radi, a on cepao kod Calhouna i Donovana 15-20 godina. samonikao otprilike kao ovaj Saundersov sin što su ga jutros smenili.

i te njihove priče su relevantne, a npr Lillardova nije? Aham, da. :D


ali to sad ništa nije bitno. Chris Finch je svakako legenda, igraće se joga bonito u twin cities! Let Vandy cook!

 

 

 

Link to comment

a da nije lillarova prica vojvodo-serdare, a finch zapravo ima zavidan rezime kao pomocni trener u ligi?

 

i na znam za dijagonalu kako je cepao 15-20 godina negde kad ima 35. jos manje ko je pricao da je samoniklo dete ili sta god.

Link to comment

Naravno da je i Lillardovo vojvoda-serdar, samo sto: 1) Lillard nije GM 2) Prvi put od 80-ih je doveden trener iz neke druge ekipe kao zamena u toku sezone. Vanterpool je bukvalno preskocen, a CV mu nije nista manji od Finchovog, naprotiv.

Link to comment
2 hours ago, omiljeni said:

te "relevantne priče", to se na narodnom jeziku zove vojovodo-serdare, a u stručnoj literaturi sektašenje.

niko neće za svog asistenta reći da je truba od trenera, već će da ga hvali i gura prema gore. jer su oni kao mafija. ili kao ejvon dame. svako grinda poene za sebe, al grindaju i za onog iznad sebe koji ga je uključio u piramidu.

tako ste nedavno hvalili i onog iz Thundera da je dobar, pod parolom "samoniklo dete iz G-league". ja pogledam o čemu se radi, a on cepao kod Calhouna i Donovana 15-20 godina. samonikao otprilike kao ovaj Saundersov sin što su ga jutros smenili.

i te njihove priče su relevantne, a npr Lillardova nije? Aham, da. :D


 

 

 

 

 

Ali bukvalno nema smisla na ovo da ti odgovaram 😁

Link to comment

Drago mi je da je Vučević all star, bila bi sramota da ga nisu izglasali. Zajon ispred Derozana i CP3 ispred Bukera i Konlija na drugoj strani. I Randle da bi mučeni Niksi konačno imali nekoga... 

  • +1 1
Link to comment

Jokara opet izdominirao poenterski, a razigrao Dzamala u poslednjoj cetvrtini za pobedu protiv Portlanda. Napokon su delovali kao ubitacan tandem. Btw, Dzamal u prvom poluvremenu nije mogao da porodi kos, ali je bio fenomenalan kad se utakmica resavala. Sjajan postgame intervju je Jokic imao na pitanja Dwade-a i Shaq-a.

Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...