Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

18 minutes ago, spaceploitator said:

top 10 u poenima skokovima asistencijama i ukradenim. to je mozda samo wilt uspeo?

2 prstena

 

6 minutes ago, Joe D said:

nemam pojma, mozda leri ptica?

3 prstena... 

 

:mor'o sam da guglam...

  • -1 1
Link to comment
50 minutes ago, spaceploitator said:

top 10 u poenima skokovima asistencijama i ukradenim. to je mozda samo wilt uspeo?

Hakeem je imao par sezona gde je bio top10 u poenima, skokovima, blokadama, ukradenima. ali u asistima nikad nije.

za Wilta nikad necemo  znati. blokovi i stealsi su postali zvanicna statistika '74, Wilt se povukao '73

 

a odgovor ko je uspeo pre Jokare je tu... Russ u MVP sezoni i u sledecoj sezoni. s tim da je u sledecoj mislim bio cak top5 u sve cetiri

Link to comment
6 hours ago, freakns said:

Hakeem je imao par sezona gde je bio top10 u poenima, skokovima, blokadama, ukradenima. ali u asistima nikad nije.

za Wilta nikad necemo  znati. blokovi i stealsi su postali zvanicna statistika '74, Wilt se povukao '73

 

a odgovor ko je uspeo pre Jokare je tu... Russ u MVP sezoni i u sledecoj sezoni. s tim da je u sledecoj mislim bio cak top5 u sve cetiri

da da pao mi je na pamet hakeem uz tu izmenu bl<->ast. russa zaboravih posto nisam neki ljubimactm

Link to comment


kolko je on lik sa dve cvrste noge na zemlji, neverovatno. mi se ovde lozimo nesto mvp nesto olstar, on buraz, bukvalno mu svejedno hoce biti toga ili ne (mislim, siguran sam da nije, ali takav utisak odaje).

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, zorglub said:

I Džeksona, naravno.

Nevezano: Džekson je negde nekom prilikom - ono - u kameru - rekao nesto kao "Tonija nikad nismo (is)koristili potpuno i na nacin na koji je on 'koriscen'/igrao u Evropi"... Ne engleskom - na yout-u...  

Link to comment

Koliko su glupi ovi ESPN narativi.


Prvo ide: LBJ ne može ništa sa ovakvom grupom gradjana i drvadi u timu, treba mu AD! Dovedite ADa pod hitno!

 

Pa onda: slaba sezona ADa, Lebron sabija, MVP sezona u najavi. Na sekund da pomisliš, ako ne znaš o čemu se tu radi, da je neki Kris Midlton level igrača, a njegova “lošija” sezona bolja od pola lige.

 

Pa sad: plaky, gubimo, al’ to je zato sto nema ADa! :lolol:
 

No shit, Sherlock.

  • +1 3
Link to comment
4 hours ago, Mos said:

Koliko su glupi ovi ESPN narativi.


Prvo ide: LBJ ne može ništa sa ovakvom grupom gradjana i drvadi u timu, treba mu AD! Dovedite ADa pod hitno!

 

Pa onda: slaba sezona ADa, Lebron sabija, MVP sezona u najavi. Na sekund da pomisliš, ako ne znaš o čemu se tu radi, da je neki Kris Midlton level igrača, a njegova “lošija” sezona bolja od pola lige.

 

Pa sad: plaky, gubimo, al’ to je zato sto nema ADa! :lolol:
 

No shit, Sherlock.

da

 

sa druge strane (mada nije direktno povezano sa ovim, niti bi mu to trebalo davati prednost u "mvp trci") nestvarno je kako i koliko igra u tim godinama

 

iako mi je poznato, uvek me nanovo impresionira da je on zapravo medju najstarijim igracima lige (trojica starijh) da je stariji od saigraca gasola, milsapa...

a svi ti njegovi vrsnjaci su polupenzioneri u velikom padu, igraju daleko manje i losije nego na vrhuncu

on jbt bez propustene tekme, maltene 35 min po mecu :hail:

 

ne volim ga jbt i jako smara sve to o cemu pises, ali zaista je fenomen

 

eventualno od tih matoraca jedino pol ga donekle prati i u 36oj igra mnogo i kvalitetno

  • +1 2
Link to comment

Ja ništa ne zameram Lebronki, čovek igra i živi kao zmaj. 
 

Ovo je sve na račun ovih ispirača mozga, od vrha sa najkomercijalnijih medija do sitnih podcasta gde se blog boys trude da sebi zarade za večeru. Osim što često to što govore samo prati neko papagajsko ponavljanje, uspevaju sami sebi da skoče u usta.

 

Naravno da Lejkersi ne mogu imati najbolji rekord lige bez ADa, zato je i doveden. Čovek je verovatno, da nije toliko sklon povredama, top 2 igrač lige. Ali zatrebao za ovu godinu komercijalni hajp za niske rejtinge, pa udri priču po Jamesu dok ne izdahnemo svi. 

  • +1 1
Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...