Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Potpuno nadrealan nivo da timovi javno kažu da će da zdravog igrača klupiraju jer kao hoće da ga trejduju a trejd dedlajn za mesec i po dana. I da liga ništa ne uradi, mada videćemo, za ovakvo otvoreno tankovanje. 

Link to comment
Just now, 189- said:

mislim da je u oba slucaja da se ne povrede pred deadline. pogotovo za griffina.

 

mada ne vidim kako bi ga uopste mogli trejdovati sada, mislim da nema ni 1% sanse.

 

pa to se ranije nije dešavalo, ne možeš da klupiraš zdravog igrača da se ne bi povredio jbg.. 

Link to comment
4 minutes ago, theanswer said:

 

pa to se ranije nije dešavalo, ne možeš da klupiraš zdravog igrača da se ne bi povredio jbg.. 

 

pa ne moze. valjda ce platiti kaznu ili izmisliti neku operaciju. siguran sam da mogu naci nesto kod griffina za operaciju. a ovo za drummonda mi lici da vec ima neki dogovor za trejd.

 

zato je npr james uvek questionable pred svaku utamicu da kada ga jednom budu odmarali bice izgovor njegov clanak.

Link to comment
11 minutes ago, theanswer said:

 

pa to se ranije nije dešavalo, ne možeš da klupiraš zdravog igrača da se ne bi povredio jbg.. 

 

Jeste kad je Dejvis čekao trejd u Lejkerse, na primer.

Link to comment

Za Dramonda mi i ima nekog smisla jer lik definitivno odlazi na kraju sezone, nije mu Klivlend u planovima, niti je on Klivlendu, pa ajd kao, mozda izvuku neku sitninu za njega.

Ali Blejk ima jos sledecu sezonu ugovora u Pistonsima, i ne ide on nigde, drzaces 30 miliona salary capa u vitrini.

Link to comment

super je sto oni hoce da trejduju Griffina. jedini problem je sto nema sanse da nadju nekog da ga uzme. covek je hodajuca povreda, sutira 35/30/70 i cuo sam negde da nije zakucao preko godinu dana. uz sve to ima jos ovu i sledecu godinu ugovor, 36 i 39M

pa to Jerry Jones ne bi potpisao, sve da ga nabedis da mu je sin

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...