Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

preko 70p za poluvreme i to uz brdo promasenih bacanja. Koliko će skraćena toracija bez Bartona, Herisa, PJa i verovatno Milsapa moći da izdrži da se ne ponovi drugo poluvreme iz LA-a? I da li lebron može ovako da nastavi. 

Edited by Далибор
Link to comment

Meni se on od starta dopao. Ima mekanu ruku i deluje kao inteligentan tip. Malone tradicionalno ne voli rukije ali eto, ove sezone gangsta rep ga natero da mora.

 

Rekao bih da će biti fin, jeftin rezervni centar dok je na ruki ugovoru

Edited by Mos
Link to comment
9 minutes ago, cartman said:

Jel moze nesto da Denveru pomogne Zeke NNaji? Vidim ponovo fine cifre kada je dobio minutazu. Kako je izgledalo na terenu?

Na stranu sto je ruki pa mu svakako fali iskustva, moze da pomogne. Ima atleticizam da brani small i power forwards, korektno. Mehanika suta mu je ok i stabilna u sutu za tri, i tu ima odlicne procente na malom uzorku. Ovo ne vazi za slobodna. Svira klavir, brzo uci.

  • +1 1
Link to comment

Naslovi na US portalima:

 

Screenshot-20210215-095133-01.png

 

Kud ne zaboravi ono "s" u Spurs, bilo bi zanimljivo.

 

Elem, Memfis ima bombona ekipu složenu oko Džaa i Litvanca (koji je malo počeo da siluje od kad se vratio, ali će se valjda srediti) i gomile solidnih igrača koji bi našli mesto u skoro svakoj petorci u ligi.

Draftuju kao matori i skupljaju prestarele rukije koji upadnu u sistem bez po muke. Ove godine imaju throwback četvorku u Tilmanu koji je najsporije stvorenje koje sam video, ali i uglavnom igra kao veteran, i Bane-a, koji pauzira već drugu zbog smrti babe, a koji je do toga bio otprilike četvrti ili tako nešto u % šuta za 3.

Brooks, Clarke već standardno dobri, a i fkn Kajl Anderson je ove sezone odlučio da bude košarkaš.

Sad sam proverio, niko iznad 30mpg, desetorica >20mpg :hail:Dieng i Konchar koji dobijaju 18 i 16mpg i smisleno ih koriste, i sve ovo bez Džerena kome stalno pomeraju datum povratka - pravi tim sredine tabele za košarkaške sladokusce.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Mos said:

Meni se on od starta dopao. Ima mekanu ruku i deluje kao inteligentan tip. Malone tradicionalno ne voli rukije ali eto, ove sezone gangsta rep ga natero da mora.

 

Rekao bih da će biti fin, jeftin rezervni centar dok je na ruki ugovoru

nije on C

igrace PF ili SF

a koliko ce biti fini videcemo kad bude dobijao sansu. Malone ga je pohvalio posle tekme ali je isto tako rekao da su svi zdravi, on i Hampton ce da nose lopte za trening i to je to. on ocekuje da oni koriste ukazanu sansu, ali isto tako koliko god da je iskoriste, vezani su za kraj klupe

 

Link to comment

Klivlend klupirao Dramonda do daljnjeg, traze trejd pre isteka roka, Toronto je najblizi, a pominje se i Bruklin ali samo u slucaju buy-outa (mada ne vidim zasto bi to Klivlend radio?!).

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...