Jump to content
IGNORED

Bajden - jedno staro i očekivano presidency?


theanswer

Recommended Posts

7 minutes ago, Roger Sanchez said:

Često su na početku mnogo smešni

  Reveal hidden contents

Strahotni radikalski diktator

164638_vucic_ff.jpg

Pa se navučeš na priču, a oni zajašu na desetljeća bez kraja u vidu, i više nije smešno

 

Imaš pravo, Trump je taman toliko diktator koliko i Vučić, samo više tragikomičan nego patetičan.

 

Na sve strane fašisti, majku mu, kako li se to desilo :cry:

 

7 minutes ago, Roger Sanchez said:

Dobro, tebi je i dalje smešno, ali općepoznato je da tebe onako suštinski boli tuki za ljude kojima geslajtuješ da je sve ravno

 

Znaš kako, ja verujem u sposobnost ljudi da se interno politički organizuju i formiraju uređenje kakvo im odgovara.

 

Neki vole da im vođe duvaju u trubu globalne dominacije dok im se imperija polako ali sigurno kruni.

 

Neki volimo da nam vođe glume kurčeviti patriotizam dok se ponižavaju pred bogatim gazdama i arče poslednje ostake državne imovine. 

 

A neki volite da vam vođe iz umereno-desnog fan kluba nacističke kolaboracije prave vladajuću koaliciju sa ekstremno desnim zagovornicima rasne čistote. 

 

Sve je to za ljude. Bǎihuā qífàng, bǎijiā zhēngmíng.

 

Link to comment

Biden za Time: "All the bad guys are rooting for Trump" :D 

wvb3QFc.png 

 

 

Geopolitički senzibilitet Malog Kauboja:hail: Ima još bisera na temu Kine i tarifa, npr.

 

9LFdmSm.png

 

 

 

Link to comment
Quote

  • A federal jury found Hunter Biden guilty on all three federal felony gun charges he faced, concluding that he violated laws meant to prevent drug addicts from owning firearms.  
  • The conviction marks the first time a president’s immediate family member has been found guilty of a crime during their father’s term in office, though his crimes predate Joe Biden’s tenure as president.


 

Link to comment

Meni je ovog čoveka onako ljudski žao. Prepoznajem u njemu mog pokojnog dedu kada je počeo da se gubi par godina pred smrt, s tom razlikom da je moj deda već tada imao nadzor i asistenciju 24/7 - isto takvo lutanje, ista takva odsutnost, ukočeni, spori pokreti. Umesto da su ga pustili da ode u penziju na kraju mandata sa dignitetom, prave od njega putujući cirkus i predmet sprdnje, gde će svaki fićfirić na Tviteru da rofluje kada ga vidi.

  • +1 4
  • -1 1
Link to comment

Baš htedoh slično da napišem, moja baba je pre kraj života bila otprilike pola dana skroz normalna, razborita i sve super, a drugu polovinu dana halucinacije i ne zna gde se nalazi

Link to comment

Vaši baba i deda nisu bili na čelu tzv najmoćnije nacije na svetu, a verovatno ni ratni zločnici, pa ne razumem kako bilo kome može da ga bude ljudski žao.

 

Prosto, ne važe isti kriterijumi kao za neke druge stare osobe, ova zaslužuje sve.

 

 

  • +1 6
  • -1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...