Jump to content
IGNORED

Bajden - jedno staro i očekivano presidency?


theanswer

Recommended Posts

21 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

OK, a što će mu kurčeviti sin u lance?

 

Tax invasion

 

Taj crackhead je jebo za 4 godine vise ne ceo ppp za 3 zivota. 

800K na kurve potrosio, sve vasio iz masine :lolol:

 

Ma nema sanse da bude u zatvoru ko vesli snajps. Zavrsice ko marta stujart.

 

Al mene interesuje njegov seks sa maloletnicama, ukljucujuci i sestricinu. Pedofilija i human trafficking, za to zelim optuznice

Link to comment

Btw, procita li vest da je jedan od  glavnih sto je optuzio trampa za saradnju sa rusima, zaglavio 4 godine federalnog zatvora za SARADNJU SA RUSIMA :lolol: :rolf:

Edited by mustang
Link to comment

Gej sex tape senate hearing room. Naravno dems :isuse: 

Pretrazite X, nisam htela ovde da ostavljam eksplicitan video

 

Sta smo imali do sada? :think:

Kokain u beloj kuci

Toples trans za Uskrs

Antifa komuniste igrace za Bozic

Hunter usmrkan na balkonu

Dementi pipka zensku decu i mirise im kosu

Onog bionuklearnog trandžu kleptomana...

 

How low can we go more? 

 

 

 

Edited by mustang
Link to comment

Ma on je sitna riba...ima mnogo vecih lopova i lazova sa obe strane. On samo nije imao ledja vec je svojim "radom" postigao do kongresa. On je pravi con artist, niza liga za politicare.

Ne bih znala odakle da pocnem....niti da navedem pet normalnih iz obe stranke. Ubedjena sam da su vecina ucenjeni da pevaju kako im se kaze. Ima i onih ludih kojima nije potrebna ucena vec su 100% invested u ideologiju 

 

 

poenta mog komentara iznad je bila sodoma i gomora ove lazne administracije koja nema trunke stida, absolutno narcisticka i bukvalno ih boli dupe za nas.

Edited by mustang
Link to comment

Jebani je dobio otkaz. Po meni treba da bude uhapsen i u zatvoru. Ajd seks po tim njihovim kancelarijama u kongresu, senatu, beloj kuci ..ali ovako javno, gde taj prostor ocito simbolicno predstavlja narod amerike ....pa mars u tri lepe bolesni manijace. I jos su tu kamere sto snimaju 24sata.  Zivo me zanima ko je jebac sto je snimao. 

Edited by mustang
Link to comment

Znatizeljna sam posto ne pratim msm vesti, da li se uopste na tv ova vest objavila? 

 

Za broebert su mi rekli da je svuda bio njen snimak iz pozorista i da su je maksimalno kritikovali. 

 

 

Stavila sam u spojler 

 

Ako nece link, probaj ovde da procitas i vidis

https://dailycaller.com/2023/12/15/staffer-caught-filming-sex-tape-senate-hearing-room/

 

 

Spoiler

 

 

 

Edited by mustang
Link to comment

Bitno je da mu je Demokrata dao posao. Pogledaj kako je rogobatno sklopljena rečenica samo da bi subjekt ispao “demokratski Senator”. Ime tog koji je nešto loše uradio nije ni spomenuto, da bi tebi ostalo u sećanju da je taj i taj DEMOKRATSKi Senator neki gej perverznjak.

Edited by ObiW
  • +1 2
Link to comment
12 hours ago, mustang said:

Gej sex tape senate hearing room. Naravno dems :isuse: 

Pretrazite X, nisam htela ovde da ostavljam eksplicitan video

 

Sta smo imali do sada? :think:

Kokain u beloj kuci

Toples trans za Uskrs

Antifa komuniste igrace za Bozic

Hunter usmrkan na balkonu

Dementi pipka zensku decu i mirise im kosu

Onog bionuklearnog trandžu kleptomana...

 

How low can we go more? 

 

 

 

Poreska invazija

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Lezilebovich said:

A šta je tu vest ? Jedan nebitan lik se sexao sa drugim nebitnim likom i sve to snimali i dobio otka ?

 

Seksao se u senatu. Ako je to tebi okej .... :blink: ...veoma je inappropriate. 

Nikakve etike tu nema a kao treba da drze do nje :lolol:...primer da budu! Clan biblioteke!!! :lolol: 

 

 

Ajde onda svi da se jebemo gde god hocemo, isprskate svuda...ma da.

Link to comment

Ah...evo moje groupies krenuli ste...palim  deco, ide mama da puca malo. 

 

Mora neko da vas brani iednog dana tako slabasne...mada ne bih trebala :lolol:

 

 

Cmokic 

 

:heart:

Edited by mustang
Link to comment
×
×
  • Create New...