Jump to content
IGNORED

Stigli i frilenseri na red.


Kundera

Recommended Posts

"Komplexno je, predlog da se svaka kategorija RNI gleda pojedinacno,, pitali sta konkretno ja radim..", ni reci o prvom zahtevu-obustavi i nepristajanju na retroaktivno

Bzvze

Link to comment

Ovo ie apsolutno najgori ishod ovih pregovora. Dogovorili su se da razgovaraju o kategorijama, o pojerdinacnim slucajevima prakticno. Rekao je da je sledeci sastanak sa poreskom pa da vide, da razgovaraju o posebnim kategorijama. Ugurao je pregovore u najgori moguci kanal umesto da prica o principu a ne o pojerinacim slucajevima. Nema sta on da prica sa poreskom, oni mogu da sede pored ljudi iz vlade. Ovo je pre svega politicko pitanje, ovde politicari moraju da donesu odluku a ne cinovnici iz poreske uprave. Usrao je pogacary epski i to mu se mora reci, ako ce da nastavi u ovom smeru mora da izadje iz tima.

  • +1 3
Link to comment

Jedno posebno rješenje "od poreza su kao kategorija od izuzetnog značaja izuzeti profesori njemačkog koji rade kao kvazisindikalci/grafički dizajneri"

  • Haha 1
Link to comment

pogacar je jako agilan decko, ali nije sjajan govornik, a ako je takav i pregovarac onda jebiga

no, pritisak na ulici moze ostati isti, nema runda pregovora snagu zakona

Link to comment

Pa jeste mislili zaista da bi oni pristali na razgovor[emoji769] da imaju nešto da ponude što bi bilo na stranu frilensera?
Oni su u ovom konfliktu u toliko nadmoćnom položaju da, znajući prethodno ponašanje, nema šansi da bilo šta ponude, što bi bilo povoljno na stranu frilensera.
Sad treba da se vidi koji je sledeći potez frilensera.

.... Shiit has hit the fan!



Link to comment
Just now, James Marshall said:

Jedno posebno rješenje "od poreza su kao kategorija od izuzetnog značaja izuzeti profesori njemačkog koji rade kao kvazisindikalci/grafički dizajneri"

Bas htela pitati koja je miran kategotija,to?:d

 

Inace, do juce sam bila u fazonu da cekam da oformi stranku da ga glasam jer su mi sve nj akcije, od ranije, bile odlicne, i ideološki paše

Link to comment
2 minutes ago, Pramheda said:

To sa kategorijama ne zvuči toliko loše, ako budu pravili posebne stope poreza za svaku kategoriju radnika na netu.

Ma potpuno je druta prica o novom zakonu, mi sada pricamo o naplati poreza. Kakve kategorije, kakvi razgovori sa poreskom, ovo je politicko pitanje. Ukolioko planiraju ovo da rade bice sklonjeni na sledecem protestu. Ja ne mogu da verujem da se on ovako lose snasao tamo, a ne sumnjam da ima dobre namere.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...