Jump to content
IGNORED

Bundes Liga 20/21


John Coltrane

Recommended Posts

5 minutes ago, John Coltrane said:

Sad su gotovi stvarno :sad:

Mada oni koji su pomno pratili Cvajtu zadnje 2 decenije se mogu setiti GrojterFirta sa svojim “ludačkim” sezonama kada bi bili u samom vrhu pa pred kraj prodavali bodove i mesto u Bundesu. Nada umire poslednja.

a ljutio si se na mene :(

Link to comment

Za HSV sam solidno upoznat oko nekih stvari još iz godina kad ih je sam Bog skidao sa lopate i uopšte me ne iznenađuje da su ostali u podrumu još bar godinu dana. 

 

Mislim, lijepo je nekad da onaj defetistički "toimasamokodnaszaostalih" koncept doživi poraz u sudaru sa činjenicama. Amaterizma, aljkavosti, bahatosti, lošeg planiranja može biti i kod Švaboa i u milionskom biznisu.

Link to comment

Na Alijancu opraštaju se od Alabe, Boatenga, Xavi Martineza, ali i od Hermana Gerlanda koji je 20 godina u klubu kao asistent, trener, vodja akademije, itd.

 

BVB protiv Elite™ koja je bez gotovo pola tima. 
 

I nadam se da će Keln ispasti!

Link to comment

Ne pomaže ni Tomas Šaf koji je pokušao u zadnjem kolu da spase kožu voljenom klubu. Šalke i Verder ruku pod ruku u Cvajtu, a “jarčevi” u baraž. 
 

VfL preskočio Lever i Ajntraht, a Edin Terzić tempirao formu za Pokal i ulazak u prva 3. 
 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...