Jump to content
IGNORED

UScovidOPEN 2020


renne

Recommended Posts

Prevelik je ocigledno Tim zalogaj jos uvek za Feiksa.

 

Svidja mi se kako Andrej igra mada se napatih  sa njim u prvom setu, ostalo dobro sam prespavala.

 

A oglasio se opet Noksa...

 

 

Link to comment
3 minutes ago, Arkadija said:

Čekaj, koliko sam razumela nije dobio i sve što je osvojio za 3 kola, znači kazna je mnogo veća. 

 

onih 7500 je zbog nepojavljivanja pred novinarima posle meca

Link to comment

ma ne, ja sam negde pročitala da nije dobio ni 250.000 dolara koliko sleduje onima koji dođu do 3.kola. što mi je baš preterano, jer očigledno postoji propisana novčana kazna za gađanje sudije u vrat.

Link to comment
24 minutes ago, Arkadija said:

ma ne, ja sam negde pročitala da nije dobio ni 250.000 dolara koliko sleduje onima koji dođu do 3.kola. što mi je baš preterano, jer očigledno postoji propisana novčana kazna za gađanje sudije u vrat.

 

tih 250.000 je svakako uzeto na ime diskvalifikacije sa turnira. i to je standardno

Link to comment

Sad mi je prosto žao što Novak nije bar 2 godine mlađi, da iznaosvaja još 5-6 slemova i otperja u penziju. Ovako će Tim da najverovatnije osvoji ovo, da poleti na krilima prvog slema, da krene da osvaja sve živo.  Ne verujem ni da silno motivisani Novak može nešto više u Parizu, jer sigurno da Rafa zverski trenira i da mu je jedini cilj finale, a Tim juri i juri i juri.

Momentum se potpuno poremetio.

Edited by Arkadija
Link to comment
Just now, Arkadija said:

Sad mi je prosto žao što Novak nije bar 2 godine mlađi, da iznaosvaja još 5-6 slemova i otperja u penziju. Ovako će Tim da najverovatnije osvoji ovo, da poleti na krilima prvog slema, da krene da osvaja sve živo.  Ne verujem ni da silno motivisani Novak može nešto više u Parizu, jer sigurno da Rafa zverski trenira i da mu je jedini cilj finale, a Tim juri i juri i juri.

Za sada je bitno da - ako vec Novak ne uzme RG - Rafa uzme - da se izjednaci sa RF, da i njega skinemo s dnevnog reda - on - ako ima boga - slabo da imas shanse da osvoji bilo sta osim nesto sa veteranima, kad se penzionise. Posle toga - Australija pa redom - najseksije bi bilo da uzmu sva trojica po 20 - ako ih vec ne pretekne™ Novak,,, 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...